Duch na deskorolce

Tłumaczenie: Anna Kołyszko
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 2)
Wydawnictwo: Da Capo
The skeleton on the skateboard
9788371571954
Justyna

Magdalena | 2015-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2015

Kto zjedzie na deskorolce Zjazdem Nieboszczyka?
Nie ma to jak wyzwanie od Twojego wroga. Pod wpływem nerwów też bym się w niego wkopała zupełnie jak Deskarz. A tu nagle pojawia się zły duch, który chce go dorwać. Świetna część. Jak wszystkie!
Gorąco polecam!

PABLOPAN | 2012-07-28

Wciągająca jak diabli seria :) Polecam.

MaiTakeru | 2011-06-07
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Ach, Szkoła przy cmentarzu... Czytało się w dzieciństwie, oj, czytało. Co prawda historyjki nigdy nie były specjalnie rozbudowane, ale do połknięcia w jeden wieczór - w sam raz.

Ostatnio odświeżyłam sobie tę serię właśnie "Duchem na deskorolce" i muszę stwierdzić, że chociaż fabuła była przewidywalna, a całość niezbyt straszna, to zachowanie bohaterów i specyficzny typ narracji przypomniały mi, jak się odbierało świat w podstawówce. Myślę, że dla tego wrażenia było warto. A poza tym - po odłożeniu książeczki miałam ochotę sięgnąć po inne, a to chyba dobry znak. Niestety, sesja mi na to nie pozwala - ale potem? Ja jestem na tak... Nie ma to jak klasyka szkolnej biblioteki. :)

owlsareowls | 2014-03-17

O matko! Nigdy nie sądziłam, że znajdę te ksiązki, które czytałam za dzieciaka... przeczytałam wszystko co tylko było w bibliotece i pamiętam nieźle rozwinęły mi wyobraźnię - na tyle, że zaczęłam po raz pierwszy pisać jakieś pierdoły w takim właśnie stylu.
Wg mnie to świetne książki (bo chodzi mi też o inne autora) ja do dziś pamiętam niektóre :)
Niestety nie pamiętam jak były one napisane, ale ja czytałam je śmiertelnie poważnie a już same tytułu wzbudzały we mnie wątpliwości - no bo czytać czy jednak nie, bałam się, że będę się za bardzo bać, o. Nie no wspaniałe wspomnienia, to chyba właśnie te książki rozbudziły we mnie późniejszą miłość do literatury s.f/horror :)

Karolina | 2011-01-18

Mam sentyment do tej serii. Świetnie się ją czytało w dzieciństwie.

książek: 2012
Shetani | 2012-05-08
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Ah czasy dziecińtwa :D

Monika | 2014-01-09
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

ahh te czasy dziecinstwa całą seria warta polecenia:)

Gangsterra_Rosita | 2013-12-08

Uwielbiam to część naprawdę ja to tak się przyzwyczaiłam do deskorolkarza , że ja nie mogłam normalnie spać moje sny krążyły wokół niego oczywiście to było parę lat temu ale na samą myśl chce mi się powrócić do tej książki.

Ewelina Kwaśniewska | 2011-07-30
Przeczytana: 2001 rok

Niezbyt zawiła, niezbyt straszna, ale wciągająca i ciekawa lektura na jeden wieczór. Moja ulubiona z tej serii. Czytałam ją dawno temu, ale to uczucie towarzyszące każdej stronie pozostało. Warto.

Ka_Ha | 2014-03-17

Uwielbiaju za dzieciaka. Każdy kolejny tom wydarty pani z biblioteki był czytany wszędzie, o każdej porze, bezustannie. Cała seria teraz jest dla mnie miłym wspomnieniem.