Horror w stołówce

Tłumaczenie: Anna Kołyszko
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 1)
Wydawnictwo: Da Capo
Don't eat the mystery meat
Justyna

Magdalena | 2015-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2015

Zaginęło ostatnio dużo zwierząt w okolicy? Trzeba się strzec!
Jedzenie ze szkolnej stołówki też może być dobre o ile nie znajdziemy tam oczu, czy innych części należących do zaginionych słodkich zwierzątek. Trzeba uważać.
Dużo napięcia, śmiechu i emocji.
Polecam gorąco!

PABLOPAN | 2012-08-04

Dla zabicia czasu jak znalazł :)

Karolina Szymczyk | 2013-01-31

Nie ocenię tego, ponieważ czytałam to tak dawno i w takim wieku, że się po prostu nie liczy. Nie wiem dlaczego ale w podstawówce była to moja ulubiona książka i najdłuższa seria książek jaką kiedykolwiek przeczytałam (prawie w całości!). Teraz już nie pamiętam o czym opowiadały poszczególne części, wiem tylko że w tamtym okresie nie mogłam się oderwać od czytania. Na pewno ten tytuł pozostanie ze mną do końca życia jako fantastyczne wspomnienie z dzieciństwa

WojteK | 2016-01-06
Przeczytana: 2001 rok

Wiem, że czytałem ~naście lat temu w drugiej, może trzeciej klasie podstawówki. NIE PAMIĘTAM Z TEGO KOMPLETNIE NIC ale wiem, że wraz z innymi dwoma częściami tego cyklu tworzyła trio książek, które jako pierwsze z pierwszych przeczytałem dla siebie a nie dla celów nauki szkolnej.

Ewelina Kwaśniewska | 2011-07-30
Przeczytana: 2001 rok

Niezbyt wymagająca, niezbyt straszna, ale klimat w niej zawarty jest niepowtarzalny. Co prawda "Horror w stołówce" jest chyba faktycznie najsłabszą częścią tej serii, ale wspomnienia postrzegania świata w podstawówce są warte przeczytania.

Ka_Ha | 2014-03-17

Uwielbiaju za dzieciaka. Każdy kolejny tom wydarty pani z biblioteki był czytany wszędzie, o każdej porze, bezustannie. Cała seria teraz jest dla mnie miłym wspomnieniem.

Hero | 2011-08-24

Te piękne wspomnienia z podstawówki... Jak to pierwsze klasy nie mogły dostać Szkoły przy Cmentarzu i to był taaaki szpan jak się to czytało...

vicodinowa | 2012-04-25

Fajna książka do przeczytania w jedno popołudnie. Jeżeli komuś się nudzi, z pewnością będzie mógł zająć sobie nią czas.

isael1170 | 2015-08-24

Haha, cykl uwielbiany za dzieciaka! Niezbyt straszny, ale za to strasznie wciągający! :)

Linka | 2011-07-24
Przeczytana: 21 lipca 2011

Jedna z gorszych w tej serii.Nie mniej jednak - polecam!!!