Will Moogley. Agenzia Fantasmi. Il fantasma del grattacielo
will moogley, duchy
Accio

Szef ochrony Empire State Building jest zdesperowany. Jakiś duch nawiedza najbardziej znany drapacz chmur w Nowym Jorku! Na szczęście Will Moogley i jego przyjaciel Tupper mają już gotowy plan rozwiązania tej sprawy…

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/zobacz/single/will-moogley...(?)

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/zobacz/single/will-moogley...»

Magdalena | 2015-12-20
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Świetna historia 13-letniego właściciela agencji duchów. Książka pełna humoru, przygód i zagadek :D.
Polecam!

Natalia M | 2011-11-12
Przeczytana: 2011 rok

Trzeci tom i zarazem ostatni (przynajmniej na razie). W tym tomie bohaterowi mają chyba najwięcej problemów. Ale i tak uważam że cała seria jest fajna.

Kinga | 2014-01-22

Nie tuzinkowa powieść P. Baccalario. Świetna dla młodzieży.

givemebook | 2015-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2015

Krótka, lekka i przyjemna.
Nie żałuję, że poświęciłam te kilka godzin na przeczytanie tek książki. Zabawna treść to jej główna zaleta. Tak jak myślałam. Zajęła mi jeden dzień. Niczego nie żałuję. Polecam, a szczególnie nastolatkom!

Bardzo fajna książka,bardzo mi się podobała czasami zabawna i ogólnie lubię książki tego autora. Naprawdę polecam całą trylogię!!! :D

Azimisu | 2018-03-31
Przeczytana: 30 marca 2018

Bardzo fajna, lekka, przyjemnie się czyta. Polecam wszystkim, a zwłaszcza młodszym czytelnikom!

Hub | 2011-05-01
Przeczytana: 28 kwietnia 2011

To lepsza niż pozostałe część cyklu o Agencji Duchów, może dlatego, że i pomysł jest nieco bardziej "wyrafinowany". Jednak, by rzec slangiem, "szału nie ma".

Niestety, książka nie zamyka cyklu, obawiam się zatem, że czekają czytelników kolejne pozycje, a to już nie jest dobra wiadomość. Moje zarzuty wobec niej są podobne, jak do poprzednich, tylko bardziej stonowane. Wiktor Zborowski jako lektor audiobooka nie pomaga.

Klaudia K | 2018-05-20
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka

Ogólnie ja naprawdę bardzo kocham twórczość Pierdomenico Baccalaria,a po przeczytaniu tomu pierwszego tej serii nie zawiodłam się, martwiłam się co prawda, jak to będzie wyglądało w następnych tomach Agencji Duchów. Daję wielki :D
Osobiście naprawdę bardzo lubię głównego bohatera. Jakbym była młodsza, to możliwe, że byłby w tedy chłopakiem jakich lubiłam XD Hahaha

PahaludO | 2011-06-02
Przeczytana: 2011 rok

super ! ;p

margolcia23 | 2014-01-04
Przeczytana: 19 marca 2013

Ciekawa książka, wciągająca,ale miałam okazje czytać lepsze.