Wielkie lato

Okładka książki Wielkie lato
Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Ulysses Moore (tom 18) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Ulysses Moore (tom 18)
La grande estate
Firma Księgarska Olesiejuk
2021-08-21
2021-08-21
Ulysses Moore Kilmore Cove

12 lat...
12 lat temu sięgnęłam po pierwszy tom Ulysses'a. Ah co za wspaniała podróż to była. Z niecierpliwością sięgałam po kolejne tomy i do teraz się to nie zmieniło. Bolało mnie to że tak długo musieliśmy czekać na ostatnie części ale w końcu jest.
Ostatnia, a zarazem pierwsza ponieważ to tutaj dowiadujemy się jak tytułowy bohater zostaje posiadaczem tajemniczej Willi...

Wiele lat temu (pewnie z 10) pierwsze książki z tej serii zrobiły sobie specjalne i niezastąpione miejsce w moim sercu - i tak jest do dziś. Aż mi się łezka w oku kręci na samą myśl o tym, że to koniec tej wielkiej przygody - choć fabularnie: to dopiero jej początek ;-)
Ostatni tom cyklu Ulysses Moore zabiera czytelnika do lat 50 XX wieku i opowiada historię młodego...

• Chcę w prezencie
  • MCS
  • Aawpisane
  • Nasze książki
  • Serie do dokończenia
  • Chcę kupić
  • Chcę przeczytać, już ją mam

Dodaj cytat z książki Wielkie lato