Minerva Clark schodzi na psy

Wydawnictwo: W.A.B.
Minerva Clark Goes to the Dogs
Minerva Clark
Pistacia

Druga, po "Minervie Clark na tropie", część przygód trzynastoletniej nietuzinkowej dziewczyny, która uwielbia rozwiązywać rebusy, mieszka z dwoma braćmi w ogromnym domu przypominającym meksykańską restaurację i ma talent detektywistyczny. Obiekt westchnień Minervy wyjechał łowić ryby, starszy brat zapisał ją na nudny jak flaki z olejem kurs podstaw elektroniki, a najlepszy kumpel stracił...

Obiekt westchnień Minervy wyjechał łowić ryby, starszy brat zapisał ją na nudny jak flaki z olejem kurs podstaw elektroniki, a najlepszy kumpel stracił głowę dla Amandy Pandy. Wakacje zapowiadają się nudno… Na szczęście Minerva odbiera telefon ze zleceniem! Rozkapryszona, bogata Chelsea de Guzman prosi ją o pomoc w odnalezieniu cennego przedmiotu. Chelsea sprzedała nieznajomej kobiecie swój pierścionek, nieświadoma tego, że jej tata zamienił czerwone szkiełko na bardzo cenny czerwony diament. Aby odnaleźć tajemniczą kobietę, która musiała wiedzieć o wartości pierścionka, Minerva zanurzy ręce w lotniskowym śmietniku, pokona niechęć przed gołębiami, a przy tym otrze się o niebezpieczeństwo i uwikła w komiczne sytuacje.

Wspaniałe postaci. Humorystyczna narracja Minervy. Fantastyczne książki o relacjach między nastolatkami, dopełnione tajemnicą i przygodą.

źródło opisu: [W.A.B., 2009]

Witch | 2014-07-29
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Najgłupsza książka świata !!

Joanka | 2011-01-05
Przeczytana: 04 stycznia 2011

Powieść dektywistyczna pisana łatwym, humorystycznym językiem. Główna bohaterka - nieco oryginalna, dziwna dziewczynka - w ciekawy sposób opowiada jak rozwiązała zagadkę... czerwonego diamentu.

LeA | 2015-05-22
Na półkach: Ic maj buk, Przeczytane
Przeczytana: 23 lutego 2015

Kolejny tom dla mnie bestsellerowej trylogii. Co do tej książki mogłabym mieć zarzuty do rozpoczęcia. Faktycznie, w poprzednim tomie także akcja z czasem się rozwijała, ale tutaj trwało to dość długo. Nie chciałabym wam spoilerować, ale wiedzcie (Ci co nie przeczytali), że końcówka jest wprost rewelacyjna. Rozwinięta, mało opisowa, idealna jak dla mnie. Nie mogłam się doczekać moich urodzin, kiedy to dostałam parę kolejnych książek i w tym trzeciego (ostatniego) tomu z tej serii. Aktualnie ją czytam, jestem też zadowolona, ale o tym w innej mojej opinii.

Min9 | 2011-11-05
Przeczytana: 2010 rok

Świetna książka, super kryminał, o nie ukrywajmy, nieco nienormalnej rodzince, jak tylko to przeczytałam, poszłam do kawiarni, zamówiłam, karmelowo - sojowe late grande z podwójną pianą i od tamtej pory jest to moja ulubiona kawa

Karolka | 2011-07-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Najlepsze kryminały jakie znam napisane lekkim, przyjemnym, dziecięcym językiem... Polecam.

zuzia1992 | 2011-01-27
Przeczytana: 26 czerwca 2010

świetna książka!

ecs123 | 2013-09-08

Najlepszy kryminał dla młodzieży świata.

CzarnaDama | 2016-11-25
magdaznam | 2016-10-31