Wysłannik

Wydawnictwo: Solaris

Nikita Suchow, tancerz moskiewskiego baletu, wbrew swojej woli zostaje wplątany wraz z przyjacielem Takedą w gigantyczną walkę Dobra ze Złem, toczoną na mnogich planetach i w wielu wszechświatach. Na swojej drodze, doskonaląc się do funkcji Wysłannika, podróżuje przez galaktyki, stacza mnóstwo walk z potworami i magicznymi przeciwnikami. A wszystko po to, by w końcówce móc stanąć do walki z samym władcą ciemności. W tej komiksowej powieści aż roi się od scen pościgów, walk wręcz, a czytelnik znajdzie w nim mieszankę wielu gatunków literackich

crisopeam | 2014-10-18
grzesztok | 2014-07-29