Wirus mroku

Wydawnictwo: Solaris

Nikita Suchow, tancerz baletu, w moskiewskim parku staje w obronie starca, przez którego zostaje naznaczony piętnem Wysłannika. Zupełnie nieświadomie zostaje wplątany w galaktyczne zmagania sił Dobra z siłami Chaosu. Wraz ze swym przyjacielem, Takedą, wędrują przez liczne planety i alternatywne Ziemie, doskonaląc się w walce wręcz i zdobywając wiedzę, która pozwoli im przywrócić równowagę w całym kosmosie.W tej komiksowej powieści aż roi się od scen pościgów, walk wręcz, a czytelnik znajdzie w nim mieszankę wielu gatunków literackich.

Tomasz | 2016-07-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papier