Cudowna moc miłości

83-7311-735-0
miłość, rodzina, choroba, nadzieja
dona

Inne wydania

Mikaela, piękna żona doktora Liama Campbella, matka dwojga dzieci, na skutek urazu głowy podczas jazdy konnej zapada w śpiączkę. Lekarze nie dają jej szans na przeżycie, ale mąż nie przyjmuje do wiadomości tej gorzkiej prawdy, wierząc, że miłość potrafi dokonać cudu nawet wtedy, gdy zawiedzie medycyna. Dniem i nocą czuwa przy łóżku żony, starając się nawiązać z nią kontakt...

wiech | 2015-08-14
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 14 sierpnia 2015

To nie romans, to pełna emocji i wzruszeń powieść obyczajowa.
O tym, co w życiu jest naprawdę ważne.
Bohaterem jest mężczyzna, którego żona po wypadku zapada w śpiączkę.
Kochając ją niesamowitą miłością, gotów jest oddać ją byłemu mężowi, jeśli to pomogłoby przywrócić ją do życia.
Autorka pięknie pisze o relacjach rodzinnych i wzajemnych uczuciach. - Nie tylko męża do żony, ale też ojca do dzieci, dzieci do rodziców, starej matki do córki i zięcia...
Robi to w taki sposób, że czyta się ze ściśniętym gardłem powstrzymując łzy.
POLECAM - warto poczytać o czystej i szczerej miłości!

Dominika | 2012-06-22
Przeczytana: czerwiec 2012

Bardzo fajna książka o miłości męża do żony. Miłości tak wielkiej że gdy żona Liama zapada w śpiączkę po wypadku konnym i nie może się wybudzić, Liam postanawia prosić o pomoc pierwszą miłość Mikaeli Juliana. Widzi że jego żona nie jest obojętna Julianowi lecz aby ocalić Mikaelę decyduje się na taki krok. Piękna wzruszająca i pouczająca książka.

Natasza | 2012-08-03
Przeczytana: kwiecień 2012

Mikaela, piękna żona doktora Liama Campbella, matka dwojga dzieci,zapada w śpiączkę na skutek urazu głowy doznanego podczas jazdy konnej.Lekarze nie dają jej szans na przeżycie, ale mąż wierzy, że miłość potrafi dokonać cudu nawet wtedy, gdy zawiedzie medycyna. Dniem i nocą czuwa przy łóżku żony, starając się nawiązać z nią kontakt. Ale mijają tygodnie, a Mikaela wciąż leży jak martwa. Pewnego dnia chora kobieta drgnieniem powiek reaguje na imię swego pierwszego męża, Juliana, znanego gwiazdora. Liam, boleśnie zraniony, uświadamia sobie, że tylko tamten mężczyzna, prawdziwa miłość Mikaeli, może przywrócić ją do życia. Czy jednak Liam kocha żonę aż tak, że za cenę jej powrotu do zdrowia gotów jest ją nawet oddać innemu? Czy poprosi Juliana,żeby przyjechał ratować Mikaelę?

Marta | 2015-06-20
Przeczytana: 26 października 2014

Piękna i niezwykle wzruszająca historia, od której nie mogłam się oderwać. Polecam, warto przeczytać.

Bożena | 2011-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2011

Mikaela i Liam Cambell są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem . Mają dwójkę dzieci. Poznali się w szpitalu .
Pewnego dnia dotychczasowe spokojne życie rodziny zostaje zburzone. Kobieta zapada w śpiączkę na skutek urazu głowy doznanego podczas jazdy konnej. Lekarze nie dają jej zbyt wielkich szans na przeżycie.
Liam przez wiele dni i nocy czuwa przy łóżku żony, starając się nawiązać z nią kontakt. W domu czekają dzieci i matka Mikaeli Rosa. Wszyscy na swój sposób próbują znaleźć odpowiedź na pytanie co przyniesie jutro. Jak pogodzić się z ewent. stratą bliskiej sercu osoby.
Po wielu tygodniach pobytu w szpitalu chora kobieta drgnieniem powiek reaguje na imię swego pierwszego męża, znanego aktora filmowego.
Liam uświadamia sobie, że żona kryła przed nim wiele tajemnic . Jest przekonany , że tamten mężczyzna jest prawdziwą miłością Mikaeli. Ufa jednak , że jest on w stanie przywrócić do życia jego żonę . Prosi więc Juliana,żeby przyjechał ratować Mikaelę.

Piękna opowieść o...

JoAnNa | 2013-01-14

Jedna z moich ulubionych ksiazek. Piekna powiesc o milosci, ale nie banalnej, to nie ksiazka typu romansidlo! Przezywamy kazda strone, nie raz zdarzylo mi sie poplakac, tak mocno przezywalam, losy bohaterow, ze jeszcze dlugo po przeczytaniu ksiazki zylam ich zyciem. Zdecydowanie polecam, nie rozczarujecie sie!

reni | 2011-02-14
Przeczytana: 10 października 2010

Wzruszająca i przepiękna opowieść o miłości...polecam bo warto przeczytać.

Rydzynianka | 2013-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2013

Piękna , wzruszająca, kobieca,życiowa no same superlatywny rzekłabym ;D eh nadal ją przeżywam . WARTO ! :)

Adrianna | 2010-10-16
Przeczytana: październik 2010

Piękna historia o miłości. Niebanalna i bardzo życiowa. Jeśli chcecie wiedzieć, co jest w życiu naprawdę ważne - przeczytajcie, polecam.

Tully | 2017-06-22
Przeczytana: 16 czerwca 2017

Mialam szczescie ze udalo mi sie przeczytac sporo ksiazek Hannah, dobrych, cudownych ksiazek zanim trafilam na slabsze, slabawe lub beznadziejne... a teraz tylko moge siebie zapytac a co by sie stalo gdybym na pierwsze spotkanie z moja kochana pisarka wybrala ta pozycje albo co gorsza nie doczytana przeze mnie blyskawice... kolejny aksjomat legl w gruzach nie mozna sobie wyrobic zdania na punkcie czegokolwiek po jednym dwoch a nawet kilku spotkaniach... jakie olbrzymie znaczenie ma przeczytanie wlasciwej ksiazki bo przeciez nie tylko my sie zmieniamy, robi to kazdy czlowiek i rowniez nasze ukochane autorki, ewoluuja, poprawiaj warsztat, dodaja nowe pomysly i testuja techniki widze to teraz bardzo wyraznie bo Kristin to aniol ktory potrafil napisac Otchlan ktora otoczyla moje serce grubym cieplym kojacym szalem ale rowniez awanturnicza opowiesz w stylu blyskawica ktora musialam zarzucic po 30 % z nudy i zazenowania... ale wrocmy do tematu bo mowa tutaj o ksiazce ktora zaczela sie...