Cudowna moc miłości

2003-01-01
83-7311-735-0
Rafał Lisiński
miłość rodzina choroba nadzieja

Chociaż sporadycznie sięgam po zagraniczne książki tłumaczone na język niemiecki – wolę czytać po niemiecku w oryginale… – tym razem postanowiłam przeczytać książkę Kristin Hannah przetłumaczoną właśnie na ten język. Przede wszystkim dlatego, że był to prezent. Oryginalny tytuł książki brzmi „Angel Falls” i oznacza miejsce, w którym dzieje się część fabuły, natomiast jego...

Mialam szczescie ze udalo mi sie przeczytac sporo ksiazek Hannah, dobrych, cudownych ksiazek zanim trafilam na slabsze, slabawe lub beznadziejne... a teraz tylko moge siebie zapytac a co by sie stalo gdybym na pierwsze spotkanie z moja kochana pisarka wybrala ta pozycje albo co gorsza nie doczytana przeze mnie blyskawice... kolejny aksjomat legl w gruzach nie mozna sobie...

To nie romans, to pełna emocji i wzruszeń powieść obyczajowa.
O tym, co w życiu jest naprawdę ważne.
Bohaterem jest mężczyzna, którego żona po wypadku zapada w śpiączkę.
Kochając ją niesamowitą miłością, gotów jest oddać ją byłemu mężowi, jeśli to pomogłoby przywrócić ją do życia.
Autorka pięknie pisze o relacjach rodzinnych i wzajemnych uczuciach. - Nie tylko męża do żony,...

Piękna i niezwykle wzruszająca historia, od której nie mogłam się oderwać. Polecam, warto przeczytać.

Całkiem przyjemna pozycja. Mimo prostego języka porusza bardzo ciekawe tematy, różne aspekty miłości. Może nie najambitniejsza lektura, ale na pewno warta uwagi.

Piękna , wzruszająca, kobieca,życiowa no same superlatywny rzekłabym ;D eh nadal ją przeżywam . WARTO ! :)

Jedna z moich ulubionych ksiazek. Piekna powiesc o milosci, ale nie banalnej, to nie ksiazka typu romansidlo! Przezywamy kazda strone, nie raz zdarzylo mi sie poplakac, tak mocno przezywalam, losy bohaterow, ze jeszcze dlugo po przeczytaniu ksiazki zylam ich zyciem. Zdecydowanie polecam, nie rozczarujecie sie!

piękna książka, pokazująca jak cudowna jest miłość. książka ta ukazuje, że miłość potrafi przetrwać wszystko

Mikaela, piękna żona doktora Liama Campbella, matka dwojga dzieci,zapada w śpiączkę na skutek urazu głowy doznanego podczas jazdy konnej.Lekarze nie dają jej szans na przeżycie, ale mąż wierzy, że miłość potrafi dokonać cudu nawet wtedy, gdy zawiedzie medycyna. Dniem i nocą czuwa przy łóżku żony, starając się nawiązać z nią kontakt. Ale mijają tygodnie, a Mikaela wciąż leży...

Bardzo fajna książka o miłości męża do żony. Miłości tak wielkiej że gdy żona Liama zapada w śpiączkę po wypadku konnym i nie może się wybudzić, Liam postanawia prosić o pomoc pierwszą miłość Mikaeli Juliana. Widzi że jego żona nie jest obojętna Julianowi lecz aby ocalić Mikaelę decyduje się na taki krok. Piękna wzruszająca i pouczająca książka.

• Kristin Hannah
  • Przeczytane w 2011