Dyskusje o książce Pamiętnik Cathy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, szukam trylogii książek typu romans . Czytałam kilka lat temu i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Część 1 nie mogę sobie przypomnieć o czym była. Część 2. Dwóch mężczyzn poznaje na przyjęciu kelnerkę i zapraszają, ja do łóżka . Jeden z nich się nią zauroczył i szukał jej po całym mieście, aż znalazł ją w przytułku dla bezdomnych . Część 3. Drugi mężczyzna z...
1 dzień temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
6 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2016)
Witam, Poszukuję książki:  Piastowie. Leksykon biograficzny Piastowie. Leksykon biograficzny Interesowałoby mnie najbardziej kupno
20248
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
7 lata temu
Wymienię / sprzedam [kwiecień 2016]
Wymienię:  Wybrana o zmroku  Zabrana o zmierzchu  Paladyn. Proroctwo  U martwych w Dallas  Martwy jak zimny trup  Endgame. Wezwanie  Szeptem  CR7. Maszyna
8 lata temu
Pokazuje 6 z 22