Jak wiązać krawaty

978-83-61302-07-0
wiązanie, krawat
poradniki
Pistacia

Krawat jest ważnym elementem ubioru mężczyzny, dodatkiem, który pozwala wnieść trochę koloru do stroju. Po krawacie można poznać mężczyznę, jego styl, gust i charakter. Mężczyzna z klasą potrafi odpowiednio dobrać krawat do reszty stroju, dopasować go do pory dnia i okazji. Dzięki niemu mężczyzna staje się bardziej elegancki, nabiera powagi oraz atrakcyjności. Dobrze dobrany krawat jest wspaniałym urozmaiceniem i ożywieniem ubioru. Niestety nie wszystkim znana jest sztuka dobierania i wiązania krawatów. W niniejszej książce przedstawiamy najciekawsze sposoby ich wiązania.

[opis wydawcy]

Daniel | 2010-07-07
Przeczytana: 2010 rok

ABC męskiej elegancji podkreśla jak wysoki jest priorytet garnituru. Jak garnitur to i koszula z krawatem. Tylko jak sobie ten krawat zawiązać? O ile guziczki zapina się w sposób łopatologiczny, o tyle wiązanie krawata to sztuka! Niejeden szybciej zrobi z niego stryczek i w afektacji popełni nerwowe samobójstwo. Ten jakże krótki poradnik to cudowny psychoterapeuta dla panów zażenowanych ciągłymi próbami wiązania krawata. Ba! Nie tylko dowiemy się jak wiązać krawat węzłem pojedynczym four in hand, włoskim nicky czy klasycznym weneckim, ale i o sposobach wiązania muchy czy nawet apaszki! Wybrednych czeka również notatka o historii krawatów i wywód na temat najlepszych materiałów.

takisobiejac | 2014-12-01
Na półkach: Inne, Przeczytane, Posiadam