W poszukiwaniu mocy. Smoki Wojny Dusz

The Search for Power. Dragons From the War of Souls
978-83-7506-443-8
Dragonlance, Wojna, Dusze
Pistacia

Pod red. Margaret Weis Po Wojnie Dusz smoki Krynnu wracają jeszcze potężniejsze. Wśród ich niezliczonych zastępów znajdziemy smoki w każdym rozmiarze, kolorze i o niespotykanych dotąd cechach: upiory, okrutne olbrzymy i komiczne maleństwa, smoki albinosy o niezwykłych apetytach, a nawet smoki w skrzyni, gotowe nagle z niej wyskoczyć. Na szczęście dla mieszkańców Ansalonu, krainę przemierzają...

Pod red. Margaret Weis

Po Wojnie Dusz smoki Krynnu wracają jeszcze potężniejsze. Wśród ich niezliczonych zastępów znajdziemy smoki w każdym rozmiarze, kolorze i o niespotykanych dotąd cechach: upiory, okrutne olbrzymy i komiczne maleństwa, smoki albinosy o niezwykłych apetytach, a nawet smoki w skrzyni, gotowe nagle z niej wyskoczyć. Na szczęście dla mieszkańców Ansalonu, krainę przemierzają też zabójcy smoków i czarodzieje, którzy studiują smoczą tradycję, aby zrozumieć potęgę tych tajemniczych stworzeń.

[opis wydawcy]

Dariusz_S Jasiński | 2015-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2015

Opowiadania bardzo różnej jakości od naprawdę fajnych i zabawnych po nudne, które daje się przeczytać tylko jeśli czytelnik jest po lekturze wielu innych książek serii.

arielgobuss | 2015-10-09
Jabuilo | 2015-08-12