Nigella świątecznie

Nigella Christmas
978-83-9243-595-2
Nigella Lawson, kuchnia
Pistacia

W książce "Nigella świątecznie", Nigelli Lawson znajdziesz wszystko to co jest potrzebne, aby umilić sobie Święta Bożego Narodzenia. Pełna prostych przepisów na smaczne dania i pomocnych rad jest jednocześnie praktyczna i inspirująca. "Nigella świątecznie" łagodzi napięcie towarzyszące przygotowaniom i przywraca radość z nadchodzących Świąt. Zaproś Domową Boginię na Święta Bożego Narodzenia!

Darek DTSG | 2013-07-12

Bardzo fajnie wydany w sumie album z mnóstwem estetycznych zdjęć . Naprawdę udana pozycja .

Alicja | 2013-07-18
Przeczytana: 2010 rok

Super wydana, ale niestety przepisy nie bardzo pasują do naszych Świąt. Książka z kategorii "ciekawostki kulinarne". Muszę jednak przyznać że poziom wydawniczy -rewelacja. Dobra na prezent.

Patrycja k | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

Nigelle lubię. Za humor, za smaczne przepisy i ładne wydania książek. Jeśli informacja znaleziona w tej książce, że białka z ośmiu jajek można zamrozić, a nie wyrzucać, mnie oświeciła, to wyrazy wdzięczności Nigelli. Co do przepisów na Boże Narodzenie, to wolę nasze polskie. Ale jeśli będę miała ochotę, to chętnie wykorzystam kilka przepisów z tej książki. Kupować książkę? Nie. Wypożyczać z biblioteki i odpisać kilka przepisów? Tak.

Agata A. | 2010-04-26
Przeczytana: grudzień 2009

urzekły mnie zdjęcia. super pomysłem sa uwagi do każdego przepisu, czyli np. czy można mrozić (i jak), co można przygotować wcześniej oraz rozplanowanie przygotować. bardzo pomocne rady i nieskomplikowane sposoby przyrządzenia
język jak zwykle bardzo przystępny "ludzki", miałam wrażenie, jakby pisała do mnie koleżanka ;)

Amelun | 2010-10-21
Na półkach: Przeczytane, Poradniki

Oprócz niezwykłości prostoty przepisów Nigella świątecznie pomaga w organizacji świąt krok po kroku, co kiedy można i co kiedy trzeba zrobić. Pokazuje, że aby czuć radość i spokój świąt, a jednocześnie kosztować wielu bogactw kulinarnych nie trzeba się bardzo napracować!

Alivea | 2011-07-17
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne, Posiadam

Jedna z lepszych książek kulinarnych o świętach : wspaniały album bożonarodzeniowy pełen zdjęć, oryginalnych przepisów ( jakże różnych od naszej polskiej tradycji! ). Must have każdego kulinarnego maniaka, doskonały pomysł na prezent.

ABily | 2011-06-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Cookbooks

Posiadam i czesto zagladam, nie tylo od święta...Piękne zdjecia, cudowne przepisy i szczypta magii...To wszystko od niesamowitej Nigelli.

bab007 | 2011-11-23

Pięknie wydana książka. Inne spojrzenie na święta, nie osadzone w naszej tradycji, dodaję świeżości w kuchni. Niezwykle inspirująca.

Iwona | 2011-02-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Mam

Nigella jak zwykle wspaniale opisuje potrawy i święta. Każdy pokocha gotowanie i święta gdy obejrzy choćby piękne zdjęcia z książki.

Kinga | 2011-10-24
Przeczytana: 2011 rok

Święta, święta... mniam, mniam.