Francuzki na każdy sezon

978-83-7359-534-7
poradniki

evax | 2012-09-30
Przeczytana: 2011 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,,Czy w dobie diet atakujących nas z każdego kolorowego magazynu, wyrzeczeń i nieustających wizyt w fitness klubach można cieszyć się smakiem potraw i hołdować drobnym zachciankom bez wyrzutów sumienia? Mireille Guiliano twierdzi, że tak i podaje tysiące sposobów na dobre, satysfakcjonujące życie wolne od narzucanych z góry modeli i wzorców. Francuzki na każdy sezon to nie tylko pożyteczne rady dotyczące komponowania posiłków, to przede wszystkim napisany z humorem przewodnik, który mógłby nosić podtytuł: jak uszczęśliwić siebie. Wraz z obfitością znakomitych przepisów kulinarnych, autorka oferuje cenne wskazówki, jak odnaleźć swój styl, dbać o siebie, dobrze się bawić i czerpać radość z drobiazgów. Znakomita lektura dla każdego, kto chce się nauczyć smakować każdą chwilę - ze znawstwem, umiarem i przyjemnością.,,

Źródło : http://merlin.pl/Francuzki-na-kazdy-sezon_Mireille-Guiliano/browse/product/1,513472.html#fullinfo

Kamirza | 2015-03-05
Przeczytana: 26 lutego 2015

To nie jest książka dla każdego i z pewnością nie każdemu się spodoba.

Jest natomiast idealna dla osób, które lubią lekkie opowieści z jedzeniem w tle.

margolcia97 | 2017-04-17
Kasia | 2017-04-03