Cudowne moce

Tłumaczenie: Paweł Lipszyc
Cykl: Za lśniącą zasłoną (tom 2)
Wydawnictwo: Da Capo
Glamorous powers
miłość, anglia
dzinka

Jon Darow, człowiek obdarzony zdolnościami parapsychicznymi, powraca do świata, który kiedyś porzucił, i staje w obliczu niespodziewanych pokus. Korupcja i inne plagi tego świata zagrażają jego przyszłości i szczęściu z Anną, kobietą, którą pokochał. "Cudowne moce" to druga z serii książek o Kościele anglikańskim w dwudziestym wieku. Narratorem pierwszej, "Za lśniącą zasłoną", rozgrywającej...

"Cudowne moce" to druga z serii książek o Kościele anglikańskim w dwudziestym wieku. Narratorem pierwszej, "Za lśniącą zasłoną", rozgrywającej się w roku 1937, był Charles Ashwort. Trzecia, "Najwyższe trofea", skoncentruje się na losach Neville'a Aysgartha po wojnie.

[Da Capo, 1995]

Pustynka | 2016-07-02