Piekło czy niebo?

Wydawnictwo: HarperCollins
Diamond Bay
uczucie, plaża, opieka
dona

Nieznośny upał nie dawał zasnąć. Spacer po plaży mógł być ostatnim ratunkiem. Idąc powoli brzegiem oceanu i wpatrując się w jego ciemne wody Rachel nagle wyczuła jakieś zagrożenie. Wtedy fale wyrzuciły na brzeg nieprzytomnego mężczyznę. Miał dwie rany postrzałowe. Życie powoli z niego uciekało. Kim był: przestępcą czy ofiarą? Instynkt podpowiedział Rachel , by nie wzywała policji. Nadludzkim...

Instynkt podpowiedział Rachel , by nie wzywała policji. Nadludzkim wysiłkiem zataszczyła nieznajomego do swego domu, opatrzyła mu rany, udzieliła schronienia. Szybko stają się sobie bliscy, rodzi się między nimi wielka miłość i szalona namiętność. Mimo to rozstanie jest nieuniknione?

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

dilbi | 2015-09-03
Przeczytana: 02 września 2015

Sympatyczne czytadełko. Takie na jedno popołudnie. Jest w nim wszystko co potrzeba - i romans i trochę dreszczyku emocji. I tak najbardziej "polubiłam" przyjaciela głównego bohatera i jego żonę :)

agula261 | 2016-02-29
Przeczytana: 28 lutego 2016

Bardzo mnie wciągnęła!
Od pierwszej kartki pochłonęła mnie i nie mogłam doczekać się dalszego ciągu. Rachel, która po śmierci męża nie miała bliższych kontaktów z żadnym z mężczyzn, zakochuje się w znalezionym na plaży postrzelonym mężczyźnie, którym postanawia się zaopiekować. Sabin jednak nie jest zwykłym facetem, lecz skrywa on wiele tajemnic, których nie może wyjawić. Pomimo iż Sabin chce uciec przed tym uczuciem, ono go dopada i pochłania bez reszty. Po raz pierwszy w życiu kogoś pokochał. Jednak ich uczucie zostanie wystawione na próbę. Ale czy w życiu jest coś ważniejszego niż miłość?

Książka pokazuje, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, a życie nie zawsze jest czarne lub białe.

Moje refleksje? Chciałabym mężczyznę, dla którego byłabym tak ważna jak Rachel dla Sabina :)

Orlica | 2013-10-29
Przeczytana: 29 października 2013

To chyba najgorsza z książek Lindy Howard, jakie miałam przyjemność czytać. Bo przyjemność z czytania niewątpliwie jest - jest to lekka i łatwa literatura. Tu jednak mam wrażenie, że książka jest mniej dojrzała, jakby Linda pisała ją jako młodziutka kobieta (szczerze mówiąc, nie wiem, jak chronologicznie ustawić ją w twórczości pani Howard) - bohaterka, niby doświadczona, 30letnia wdowa, a zachowuje się średnio racjonalnie. Poza tym nie ma tego zaskoczenia, które do tej pory serwowała nam autorka na koniec powieści.
Krótko mówiąc - Lindę Howard polecam, ale raczej inne pozycje.

LoVeandHoPe | 2014-10-04
Przeczytana: 04 października 2014

Ciekawy watek, odpowiednia dawka emocji i nieprzewidywalnosc sytuacji sprawily,ze powiesc mozna zaliczyc jako udana, choc przecietna. Czasami irytowala mnie prostota akcji, nijakie dialogi. Czytalam wczesniejsza powiesc autorki pt. "Milosc czy kariera" i musze przyznac,ze ona bardziej przypadla mi do gustu.
Obecna powiesc ratuja wydarzenia w dwoch ostatnich rozdzialach. W koncu doczekalam sie akcji, duzej dawki emocji.
Polecam tym, ktorzy chca cokolwiek przeczytac dla zabicia czasu.

mój_diabeł_stróż | 2013-10-01
Przeczytana: 30 września 2013

„Wiedział już, co to piekło. Piekło znaczyło zobaczyć niebo i nie móc przekroczyć jego bram, nie tracąc tego, co dotychczas uważało się za swój największy skarb: samotności.”

Spodziewałam się bardzo dużo po tej książce i autorce. "Piekło czy niebo?" to moje pierwsze spotkanie z pisarstwem Lindy Howard i coś czuję, że nie ostatnie.

"- Mów, co chcesz [...] ale Grant przynajmniej ożenił się ze mną, kiedy się dowiedział, że jestem w ciąży!"

Szczerze mówiąc to przy czytaniu tej książki, były dwa pierwsze razy - spotkanie z autorstwem Lindy Howard i czytanie książki, której główna bohaterka jest wdową. Wcześniej, miałam ciągle styczność z nastolatkami, albo 20-kilku latkami. A tu nagle 30-stka - bum! Z początku obawiał się, że może to być niewypał, ale książka mi się strasznie spodobała. Nie można się przyczepić do niczego. Nawet humoru :)

atramentovva | 2011-09-20
Przeczytana: 19 września 2011

Zachwycona poprzednią książką tej autorki, która trafiła w moje ręce - "Dość już łez" - z wielkim entuzjazmem rozpoczęłam lekturę tej pozycji.
Muszę przyznać, że trochę się rozczarowałam. Książka nie ujęła mnie niczym szczególnym, bo i nic specjalnego w niej nie było. Ot, kolejny romans, wielka tajemnica, przodująca przed uczuciami namiętność, hepi end. Chyba nie tego się spodziewałam, jednak mimo wszystko Linda Howard pozostaje w gronie moich ulubionych autorów.

Basisko | 2012-10-22

trochu cukierkowa, ale ciekawa

sentymentalna | 2015-01-03

Jest to jedyny Harlequin, jakiego w życiu przeczytałam i raczej za inne się nie zabiorę. Znalazłam książkę w Empiku, opis wydawał się ciekawy- kupiłam. Dopiero w domu zorientowałam się, że to Harlequin. :D Nie jest najgorszy ale średnio to wszystko wiarygodne.

kaczusia81 | 2013-09-28
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 28 września 2013

Przewidywalny do bólu romans. W bibliotece pani poleciała mi jako sensację z wątkiem miłosnym. Otrzymałam wypociny, w których sensacji znalazłam jak na lekarstwo. Polecam tym, którzy poszukują romansidła.

Madea | 2012-12-07

Świetna , wciągnęła mnie na tyle, że sięgnęłam po kolejne książki tej autorki