The Right Move

Okładka książki The Right Move Liz Tomforde
Okładka książki The Right Move
Liz Tomforde Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Windy City (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Windy City (tom 2)
The Right Move
NieZwykłe
2024-05-23
2024-05-23
2023-08-17

Fenomenalna książka, ciepła i z ogromnym poczuciem humoru. Niesamowicie wciąga i ciężko ją odłożyć na półkę, a gdy zbliżamy się do ostatnich stron, ból rozdziera serce, że ta przygoda właśnie się kończy. Naprawdę zrobiłabym wiele, żeby przeczytać ją raz jeszcze, nie wiedząc, co czeka mnie na kolejnych stronach. Rzadko kiedy wracam do romansów, ale jestem pewna, że do tej książki wrócę jeszcze nie raz!

Główni bohaterowie są wspaniali, a Ryan Shay to ultimate book boyfriend. Jeśli szukacie książki, w której facet nie zgrywa typowego bad boya, a ma ogromne serce i jest chodzącą zieloną flagą — ta pozycja jest właśnie dla Was. Ta książka podnosi poprzeczkę naprawdę wysoko, a Ryan Shay zdecydowanie będzie odpowiedzialny za wzrost moich oczekiwań. Nie zliczę ile razy śmiałam się do bólu czytając tę książkę i wierzgałam nogami z podekscytowania.

Po "The Right Move" sięgnęłam bez znajomości pierwszej części i nie stanowiło to żadnego problemu dla zaaklimatyzowania się w jej świecie, ale wiem na pewno, że nadrobię zaległości, a kolejne książki z tej serii zagoszczą u mnie na półce.

Mam nadzieję, że ta pozycja pojawi się niedługo w polskich księgarniach!

Druga cześć serii Windy City. Tym razem siostra Zee i przystojny koszykarz. Liz Tomford potrafi w sportowe romanse. Mamy slow burn, dużo humoru, przyjaźń, seks, trochę dramy. Nie mogę sie doczekać na część trzecią.

Kocham tą książkę całym sercem! Uwielbiam głównych bohaterów. Ryan to złoto. Cieszę się, że autorka przedstawiła problemy bohaterów, z którymi borykają się normalni ludzie. Główny bohater wykreowany nie na playboya, ale na troskliwego faceta to też coś świeżego. Jest seksownie, jest chemia. Czego chcieć więcej?

• Po angielsku
  • Romans
  • Cykl: Wampiry z Morganville (d)

Dodaj cytat z książki The Right Move