Bolt

2018-07-18

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Klątwa burz Angel Payne, Meredith Wild
Klątwa burz Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Serce ognia Angel Payne, Meredith Wild
Serce ognia Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Krew Zeusa Angel Payne, Meredith Wild
Krew Zeusa Angel Payne, Meredi...

Super zabawna i pełna gorących scen historia miłości superbohaterów.

Super zabawna i pełna gorących scen historia miłości superbohaterów.

Tak słabej książki jeszcze nie czytałam. Nie polecam

Tak słabej książki jeszcze nie czytałam. Nie polecam

Nic specjalnego. Bardzo podobna do "Obrońca nocy" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Spodziewałam się czegoś lepszego sięgając po tą książkę.

Najkrócej jak się da - BEZNADZIEJA. Dokończyłam z tytułu, że nie lubię przerywać w połowie. Takiej słodzizny, cukierasów i jak to mówią "rzygania tęczą" jeszcze nie czytałam. Większość treści - 90% to najzwyczajniej opisy seksu głównych bohaterów, jednak w ten "inny" sposób tak to nazwijmy. Ta pozycja z pewnością nie jest czymś w klimatach Crossa, czy tego pokroju książek. Nie nazwałbym tego nawet klasycznym romansem. Nie ma tu nawet jakiejś akcji, czy chociażby sensownych wątków psychologicznych. No nie.
Zdecydowanie nie polecam pozycji!

1963

Bez składu i ładu historia, tylko sceny seksu i porównania do elektryczności. Liczę, że nie powstanie bądź nie powstała już kolejna część.

Jak nie bierze się jej na poważnie, to można się nawet pośmiać. Ogólnie straszny gniot.
Jeśli interesuje was kilka momentów, przy których miałam ochotę się rozpłakać (nie wiem czy ze śmiechu czy z żalu) to czytajcie dalej!

1. „Przysięgłam sobie, że odetnę sobie prawy sutek jeśli dostanę tę robotę.”
2. „Jestem twardy jak kamień i gotów zer**ąć własny przybornik na długopisy.”
3. „Moja skóra jest w dotyku jak elektryczny pastuch.”
4. „Jej wargi tworzą idealne kółko, gdy sięga nimi po czubek ku***sa jak dziewczynka przystępująca do komunii.”
5. „Ona właśnie osiąga piętnasty orgazm.”
6. „Osiem udaremnionych przestępstw w trzy dni i cholera, nadal nie ma we mnie niczego poza połówką burrito z fasolą.”
7. „Jeśli chodzi o ksywy, ta nie jest taka najgorsza. W psich kategoriach byłbym pewnie Dobermanem albo Dogiem Niemieckim”.
8. „A potem za pomocą pudełka na lunch wytrącam jej jeden nóż z dłoni. Drugiego pozbawiam ją butelką z wodą. Owszem, tak po prostu.”
9. „Dziedzic z włosami.”

To, co tu napisałam, to jakieś 30% całego tragizmu tej książki i wszystkich jej paskudnych momentów. Jak mówiłam, jak się tego nie bierze na serio to można się pośmiać. Tylko tym osobom mogę polecić tę książkę. Ja świadomie kupiłam ją, wiedząc, ze jest koszmarna i dostałam to, czego się spodziewałam. Druga połowa jest bardziej nudna, ale uważam, że było warto xD

1. „Przysięgłam sobie, że odetnę sobie prawy sutek jeśli dostanę tę robotę.”
2. „Jestem twardy jak kamień i gotów zer**ąć własny przybornik na...

Jedna gwiazdka jest za... w sumie nie wiem za co, ale mniej się nie dało dać. Brak mi słów, żeby opisać jak bardzo czuję się zażenowana poziomem tej książki. To nie był ani erotyk, ani soft porno, ani paranormal. To jakieś koszmarne wynaturzenia, które ktoś niestety postanowił wydać. Ta książka jest wyłącznie o stosunkach, magicznym, świecącym nasieniu, niewyżytej bohaterce, która po kilku kartach jest gotowa na wszystko i jest notorycznie napalona ;-/ Przeczytanie tego tworu literackiego zajęło mi 4h i to były stracone w najgłupszy sposób 4h mojego życia. Bezcelowe scrollowanie fejsbuczka jest bardziej produktywne niż czas spędzony na czytaniu Pioruna. Absolutnie nie polecam!

Niestety nie spodobała mi się ,nie przeczytałam nawet do połowy książki;/

Niestety nie spodobała mi się ,nie przeczytałam nawet do połowy książki;/

To naprawdę nie było fajne. Rzeczywiście książek niie powinno się oceniać po okładce... Bo ta jest akurat naprawdę zachęcająca. Książka odpychajaca...

Po opisie książki liczyłam na lekki romans, ale było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że książka jest fantastycznym erotykiem. "Niezwykle gorąca i zabawna historia". Gorąca? Raczej niesmaczna. Jak dla mnie za dużo wątków erotycznych, masa dialogów w stylu "och" i "ach", gdyby wyrzucić erotyke byłoby to tylko krótkie opowiadanie. Zabawna? Niestety nie. Nie polecam, szkoda czasu.

• Romans
  • Przeczytane w 2019