Świąteczny wampir

Okładka książki Świąteczny wampir Tomasz Wandzel
Okładka książki Świąteczny wampir
Tomasz Wandzel Wydawnictwo: Lind&Co Cykl: Komisarz Oczko (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
59 str. 59 min.
Komisarz Oczko (tom 5)
Lind&Co
2023-11-27
2023-11-27
59 min.

Tym razem słabo jak na kryminał , chyba, że potraktuje się to jako współczesną miejską grozę.

W jednym miejscu wizyta u dentysty jest o 10, a chwilę później już o 9?

W jednym miejscu wizyta u dentysty jest o 10, a chwilę później już o 9?

Ciekawe opowiadanie, z przyjemnością wysłuchałam audiobooka czytanego przez pana Kosiora. Polecam

Makabra w centrum handlowym, świąteczne dekoracje i sprawdza do rozwiązania. Świetnie się czyta. Czeka się na zakończenie z ciekawością.

Komisarz Oczko w formie.
Super są te mini historie kryminalne: czyta się szybko, bez spiny. A zawładnęły wyobraźnią. W sam raz do słuchania w drodze do pracy.

Komisarz Oczko w formie.

Ciekawa świąteczna historia kryminalna z wartką akcją. Polecam

Ciekawa świąteczna historia kryminalna z wartką akcją. Polecam

" [...] Takie cudo można zobaczyć w jednej z trójmiejskich galerii handlowych [...]"

Najlepszą częścią przygód komisarza Oczko Tomasza Wandzela jak do tej pory jest "Świąteczny wampir". Tutaj czuje się magię świąt. W sklepach pojawiają się pięknie wystrojone witryny. W centrach handlowych stoją już choinki, a na nich piękne ozdoby, ale coś z nimi jest nie tak. Na choinkach wiszą ludzkie części ciała, takie jak uszy, gałki oczne, nosy i palce. Kto dopuścił się tak haniebnego czynu? Kim jest ten szaleniec? Komu podobają się tak makabryczne ozdoby? Na te pytania będzie musiał odpowiedzieć komisarz Krzysztof Oczko.
Czy wyobrażacie sobie taką makabrę? Miałam nadzieję, że ta sprawa szybko zostanie rozwiązana. Nie chciałabym, żeby takie potworności oglądały moje dzieci.
"Świąteczny wampir" jest piątą i jak na razie ostatnią częścią przygód komisarza Oczko. Nie martwcie się. Wydawnictwo Lind&Co potwierdza, że Oczko już wkrótce do nas powróci.
Komisarz Oczko i jego przyjaciele mają w sobie coś takiego, że chce się do nich powracać.
Dodatkowym atutem audiobooka "Świąteczny wampir" jest fakt, że czyta go sam Filip Kosior. Jego głos nadaje ciekawego charakteru tej historii. Na uwagę zasługuje również piękna świąteczna okładka.
Jeżeli jeszcze nie znacie twórczości Tomasza Wandzela, to zachęcam was do jej poznania. Ten autor nadaje się idealnie dla czytelników powieści kryminalnych i sensacyjnych.

2004

Seria o komisarzu Oczko bardzo przypadła mi do gustu mam nadzieje że będą kolejne części . Krótka , treściwa , wartka akcja , same konkrety tak jak lubię do układania puzzli idealna:) polecam

Kolejne fajne opowiadanie. Tym razem komisarz Oczko w świątecznej odsłonie. A co Wy wieszacie na swoich choinkach?

Komisarz Oczko tym razem musi odnaleźć sprawcę dziwnych ozdób choinkowych w galeriach. Sprawa jest poważna, bo są nimi ludzkie części ciała i w sprawę włącza się Wojewódzka Komenda Policji. Jest to okazja dla komisarza by pokazać się przełożonym wyżej.

• Przeczytane 2024
  • Storytel