Ślady zostają

Okładka książki Ślady zostają Agnieszka Pruska
Okładka książki Ślady zostają
Agnieszka Pruska Wydawnictwo: Oficynka Cykl: Szajba (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Szajba (tom 2)
Oficynka
2023-07-17
2023-07-17
9788367204989
literatura polska

Świetny kryminał. Ciekawa intryga. Druga część bardziej mi się podobała od pierwszej i czekam na kolejną. Bardzo Szajbę polubiłam i szkoda mi się z nią tak szybko rozstawać...
No i to zakończenie..... Pani Agnieszko, trzeba coś z tym zrobić... nie można tego tak zostawić :)

Lipner znowu w akcji. Ta część jest lepsza niż pierwsza.
Szajba wraca do pracy i wpada w jej wir. Jednocześnie próbuje rozwikłać sprawę ze swojej przeszłości.

Lipner znowu w akcji. Ta część jest lepsza niż pierwsza.

Bardzo fajny kryminał, chyba pierwszy opisujący pracę naszego "Archiwum X"... Bardzo ciekawy i wciągający, naprawdę warto przeczytać

Jest co raz lepsza

Jest co raz lepsza

Jest to druga część serii, ale nie potrzebowałam czytać pierwszej, żeby się odnaleźć. Niestety lub stety muszę sięgnąć po następną część, bo koniec zaskoczył totanie. Bardzo wartka fabuła, ciekawa bohaterka. Polecam

Sara Lipner zostaje "zesłana" do działu niewyjaśnionych zabójstw. Na poczatek dostaje sprawe śmierci mężczyzny, który cierpiał zdaniem jego rodziny na manie prześladowczą - skarżył się, ze ktoś go obserwuje, podrzuca mu dziwne rzeczy np. opakowanie po dezodorancie. Na próbie wyjaśnienia , kto i dlaczego zamordował mężczyznę, poległo już kilku kolegów Sary z nowego wydziału. Ona przystepuje do wyjasnienia z iście anielska cierpliwością i pedanterią , doprowadzjąc do wyjaśnienia. A czytelnik z niemałą przyjemnością ma okazję towrzyszyc jej w tym żmudnym procesie.

Bardzo wysmakowana pozycja tym razem o wolno toczącym się śledztwie w sprawie domniemanego zabójstwa, którym zajmuje się komisarz Sara Lipner, która przeszła do archiwum X. Ciekawie przedstawiony świat policyjnego śledztwa sprzed lat, sama główna bohaterka bardzo sympatyczna i ogarnięta, kobieta z zasadami i uparcie realizująca swoje założenia śledcze. Na pewno przeczytam kolejną książkę serii, i na pewno zacznę od pierwszego tomu. Bardzo dobra pozycja 8/10.

Lepsza od tomu pierwszego. Akcja dynamiczna, intryga pogmatwana, choć w drugiej połowie powieści przewidywalna. Ale czyta się doskonale. Tylko to zakończenie.... Tak się nie robi, Pani Autorko! Kiedy dalszy ciąg?

Morderstwo, które musi wyjaśnić Sara Lipner po przejściu do Archiwum X, miało miejsce kilkanaście lat temu. Nim uda jej się wpaść na całkiem nowy trop, ginie jedna z osób, które mogły coś wiedzieć o motywie dawnej zbrodni. Jakby tego było mało, ktoś zakatował młodego policjanta, z którym współpracowała przy kilku sprawach. Jak znaleźć czas, by rozwikłać obie zagadki?
Ślady zostają to drugi tom serii powieści kryminalnych Szajba, których główną bohaterką jest gdańska policjantka Sara Lipner – zacięta, bezkompromisowa i szurnięta.
Skuteczna jak pocisk - Szajba .
Ksiązka kończy się dziwnie , mniemam iż autorka specjalnie pozostawiła czytelników w niepewności , co dalej z Sarą ?
Chętnie zajrzę do tomu III jeśli takowy powstanie , aby śledzić dalsze losy Szajby i jej nowego " chłopaka " .....

Ślady...

Książkę miałam możliwość wysłuchać.
Naprawdę bardzo dobra, bardzo mocna książka.
Autorka porwała czytelnika do świata wielowątkowej historii... i świetnie sobie z tym poradziła.

Książkę miałam możliwość wysłuchać.
Naprawdę bardzo dobra, bardzo mocna książka.

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki Ślady zostają