Niedopasowany do reszty

Okładka książki Niedopasowany do reszty Paweł Smolnik
Okładka książki Niedopasowany do reszty
Paweł Smolnik Wydawnictwo: P.B.U.H "PROJ-ART" Krzysztof Smolnik popularnonaukowa
popularnonaukowa
P.B.U.H "PROJ-ART" Krzysztof Smolnik
2023-08-28
2023-08-28
Literatura popularnonaukowa Paweł Smolnik Niedopasowany do reszty Książka w miękkiej oprawie

Niedopasowany do reszty to książka bardzo inspirująca, która według mnie każdy powinien przeczytać. Lektura bardzo otwierająca oczy pokazująca, że nie zawsze jest kolorowo, dająca dużo cennych lekcji, pokazująca, że się da. Historia Pawła i historie jego przyjaciół opisane w tej książce są naprawdę warte uwagi i chwili refleksji nad nimi. „Tylko od nas zależy, czy podniesiemy się i zaakceptujemy wyzwanie.”

Sięgnęłam po tą książkę w momencie, w którym wyjątkowo mocno czułam, że jestem inna, że nie pasuję. Ta książka uświadomiła mi, że jest to okej, że czyni mnie to wyjątkową. Ta książka skłoniła mnie do wielu refleksji, pomogła mi na nowo uświadomić, że życia to ciągła praca, która jest warta. Jestem wdzięczna za to, że mogłam poznać historię Pawła oraz jego przyjaciół, o których historii również na pewno nie zapomnę. Ta książka może być początkiem czegoś naprawdę dobrego w życiu.

• Kupić

Paweł Smolnik Niedopasowany do reszty Zobacz więcej