Zdrada

Danielle Steel Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna literatura piękna
Wydawnictwo Luna
2023-09-27
2012-01-01

Nigdy nie można na sto procent ufać ludziom, niestety...

Nigdy nie można na sto procent ufać ludziom, niestety...

Danielle Steel jest dobra na wszystko. Nigdy cię nie zawiedzie. Trzyma poziom.
Każda książka świetna, - obyczajowa na wysokim poziomie. Bestseller. Jest też zawsze wątek sensacyjny . A to lubię bo nie tylko miłość , ale też inne emocje. Czyta się szybko, jednym tchem. I to prawda , że nieodkładalna. Polecam. To czas na czytanie. W Jesienne wieczory ? Tylko książka, kawa i coś słodkiego.

Tallie Jones to słynna reżyserka . Jej filmy są zawsze nagradzane. To legenda Hollywood. Jest wyjątkową osobą. Skromna. Nie interesuje ją przepych. Najważniejsza dla niej jest praca i rodzina. Ma wspaniałą córkę, studentkę prawa. Kochającego partnera i przyjaciółkę z którą zna się od zawsze - jest jej adystentką i jest bardzo dobra. Nie wie co by bez niej zrobiła.

Gdy do nowego filmu musi przeprowadzić audyt . Księgowy po sprawdzeniu jej wszystkich rachunków zawiadamia ją , że od dawna jest regularnie okradana. W sumie na milion dolarów. Tallie jest w szoku. Zawsze czuła się bezpiecznie, miała do wszystkich zaufanie. Spokojnie zajmowała się pracą , a tu coś takiego ? Kto ją tak perfidnie oszukał ? Jest wściekła i zdecydowana dowiedzieć się kim jest ta osoba. Postanawia wynająć detektywa. ..

Danielle Steel jest dobra na wszystko. Nigdy cię nie zawiedzie. Trzyma poziom.

Lubię tą autorkę, ale ta książka to dla mnie mordęga - wciąż powtarzane te same wątki, te same odczucia bohaterów przepisane prawie tak samo z początku rozdziału. Mam wrażenie, że autorka nie miała do końca pomysłu jak to rozwinąć.

Nuda, nuda, nuda. Rozwlekłe tak, że można paść.

Nuda, nuda, nuda. Rozwlekłe tak, że można paść.

Dałam szansę kolejnej "w miarę romantycznej " książce, ponieważ jak dla mnie takie książki nie grzeszą inteligecją a chciałam przeczytać coś lekkiego "na odmóżdżenie". Jak zwykle standardem jest, że główna bohaterka jest piękniejsza od innych kobiet i w dodatku nie robi nic konkretnego, aby być piękną (fryzura, ciuchy itp.). Po prostu jest i już. Spotyka ją zły los a później i tak wychodzi na to, że wszystko jest ok. Jakież to denerwujące. Tak, zazdroszczę i tak- chciałabym przeczytać książkę, w której w końcu ktoś opisze historię zwykłej, przeciętnej kobiety, której los też kończy się "happy endem".

Miałam audiobooka. Wciągnęła mnie ta historia. Bardzo fajnie się jej słuchało.

Miałam audiobooka. Wciągnęła mnie ta historia. Bardzo fajnie się jej słuchało.

Ciekawa fabuła, dość realistyczna kreacja bohaterów i ich charakterów. Książka nie tylko jest romansem, ale także ma elementy trzymające w napięciu niczym kryminał.

Ksiazka pokazuje że nie można udać nikomu bezgranicznie , zawsze trzeba myśleć pod względem siebie , bo nikomu nigdy nie dogodzimy w 100%. Grunt pod nogami jest lekki, a jak nam ktoś na niego stanie niż się to skończyć źle. ..

Cudowna książka. Bardzo wciąga i super się ją czyta. Ja nawet popłakałam się przy końcówce książki. Tak mnie wzruszyła ta książka

Pamiętam dobrze, jak kupiłam tą książkę naiwnie wierząc, że będzie na tyle ciekawa, że nie będę wkurzała się typowym dla Steel zakończeniem. Ale zawiodłam się, jak dla mnie czytanie ZDRADY było mordęgą.

• Danielle Steel
  • 2015