Sztuka przywództwa

Onepress
2023-07-26
2023-07-26
Katarzyna Rojek

Czytałem tą książkę jako manager to kilkuletnim już doświadczeniem. Mimo to jeszcze sporo pracy przede mną więc chętnie sięgam po każdą pozycję związaną z rozwijaniem kompetencji managerskich oraz słucham rad bardziej doświadczonych osób. I tak tą książkę należy rozpatrywać jako zbiór porad i wskazówek do praktycznego wykorzystania. Polecam bo nie dość że jest ciekawa to jeszcze przyjemnie się jej słucha.

„Sztuka budowania relacji" oferuje
praktyczne porady dotyczace skutecznego
komunikowania sie, nawiazywania relacji oraz
zdobywania przyjaciot. Carnegie ktadzie nacisk na
empatie i zrozumienie drugiej osoby.
Z kolei „Sztuka przywództwa" skupia sie na
umiejetnosciach przywódczych. Carnegie prezentuje
zasady skutecznego przywództwa, opierajac sie na
autentycznosci i zdolnosci do motywowania innych.
Ksiazka ta dostarcza praktycznych wskazówek dla osób
chcacych rozwijac sie jako liderzy, koncentrujac sie na budowaniu pozytywnych relacji z zespotem.
Obie ksiazki sa wartosciowymi przewodnikami dla tych,
którzy pragna doskonalic swoje umiejetnosci
interpersonalne oraz zdolnosci przywódcze.

„Sztuka budowania relacji" oferuje
praktyczne porady dotyczace skutecznego
komunikowania sie, nawiazywania relacji oraz
zdobywania przyjaciot. Carnegie ktadzie nacisk na
empatie i zrozumienie drugiej osoby.
Z kolei „Sztuka przywództwa" skupia sie na
umiejetnosciach przywódczych. Carnegie prezentuje
zasady skutecznego przywództwa, opierajac sie na
autentycznosci i zdolnosci...

• Dale Carnegie
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Sztuka przywództwa