Więzy

Okładka książki Więzy Sara Cate
Okładka książki Więzy
Sara Cate Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Salacious Players Club (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Salacious Players Club (tom 3)
Give Me More
NieZwykłe
2023-07-20
2023-07-20
2022-06-16
9788383208084
Anna Zaborowska-Cinciała
romans współczesny romans erotyka BDSM trójkąt Friends to Lovers 18+ Romans I erotyka

To nie było szkodliwe czy głupie, by dać mniej niż dwie gwiazdki. Bohaterowie byli spójni, chwilami lekko mnie irytowali, ale byli w porządku. Jedynie bardzo doskwierał mi brak wątków pobocznych. Do tego nie do końca moje klimaty.

Chociaż doceniam, że bardzo wyraźnie mówi i wyznacza się tu granicę!

Chociaż doceniam, że bardzo wyraźnie mówi i wyznacza się tu granicę!

Jeżu w morelach!!! To kolejny przykład ognia w wydaniu tej autorki 🔥🔥🔥

Ta powieść pokaże Ci czy da się kochać dwie osoby na raz i jaka drogę wiele osób musi pokonać aby odkryć swoją prawdziwą seksualność.

Od tej książki dostaniesz wypieków i to od samego początku do samego końca. Gwarantuję! Autorka w niesamowity sposób opisuje tak skomplikowana relację, która jest niezwykle skomplikowana, ale jednocześnie wyjątkowa. Z tą książką na pewno nie będziesz się nudzić 🔥🔥🔥 Polecam gorąco 🔥🔥🔥

Jeżu w morelach!!! To kolejny przykład ognia w wydaniu tej autorki 🔥🔥🔥

Książki erotyczne nie są kategorią, która mnie interesuje. A jednak Więzy przeczytałam i zrobiłam to z przyjemnością. Jest napisana poprawnie, porządnym językiem, nie brakuje w niej dialogów, ale także samych opisów. Akcja dobrze się zawiązuje, jest przemyślana, a dialogi nie są sztuczne. Nic w tej książce nie jest na siłę i to mi się podoba. Za jej największą zaletę postrzegam jednak promowanie zdrowych nawyków seksualnych. W tej książce aby doszło do stosunku musi zostać wyrażona obopólna zgoda, bohaterowie korzystają z prezerwatyw, zdając sobie sprawę z tego jakie ryzyko wiąże się z ich brakiem, a do tego mamy tutaj jeszcze do czynienia z przełamywaniem tematów tabu. Życzę sobie i nam wszystkim, aby książki erotyczne właśnie tak wyglądały.

WOW, jeden z lepszych erotyków jakie czytałam! Nie brakuje w nim gorących scen, ale napisanych autentycznie i ze smakiem, ani przez chwilę nie miałam poczucia zażenowania, wręcz przeciwnie można nabrać ochoty ;-). Bardzo mi się podobało, że autorka pokazała, że chodzi nie tylko o seks i spełnienie najskrytszych fantazji, ale też o uczucia. Dobrze poznajemy emocje każdego z bohaterów, obnażają się przed nami nie tylko fizycznie ale też emocjonalnie. Tutaj wszystko odbywa się za zgodą drugiej osoby, z dbaniem o jej komfort psychiczny i fizyczny i z uszanowaniem jej uczuć, nikt nikogo do niczego nie przymusza. Historia tej trójki pokazuje, że miłość to miłość i to jest piękne.

Książka nie była źle napisana, ale jednak to co się działo do mnie w ogóle nie przemawiało. Momentami było aż niezręcznie to czytać.

Po serię  Salacious Players Club  sięgnęłam z polecenia Julii Popiel. I powiem wam, że zdecydowanie nigdy nie czytałam takiego romansu/erotyka!  Książka jest zdecydowanie +18, przepełniona scenami erotycznymi, które są napisane ze smakiem i nie czujemy zażenowania podczas czytania🔥

W tej części  poznajemy Huntera, który prosi swojego najlepszego przyjaciela aby przespał się że jego żoną. Po opisie? Ja totalnie nie spodziewałam się, że relacja tej trójki pojdzie w takim kierunku! Myślę że autorka poszerza perspektywę, i pokazuje że jeżeli jest na to zgoda wszystkich zaangażowanych stron, możliwe jest stworzenie zdrowej relacji, w której nikt nie zostanie poszkodowany.

Zdecydowanie polecam Wam całą serię tej autorki, myślę że jeśli lubicie przeczytać dobrego erotyka to ta seria jest zdecydowanie dla Was! Dajcie znać czy wy lubicie motyw love triangle 😊

WOW Istny 🔥🔥🔥🔥🔥 Zajmuje 1 miejsce na podium! 2 nalezy do 2 tomu a 3 do 1 (jak dla mnie był najslabszy chociaz tez fajny).

Dość wysoko oceniam książki pani Sary Cate, mimo płytkiej i mało porywającej fabuły. Podoba mi się jednak poruszanie bardzo trudnych tematów takich jak związki z dużą różnicą wieku, wieloosobowe, władcze, homo i heteroseksualne etc. Brakuje nam otwartości umysłu na takie rzeczy, a autorka pokazuje, że jeśli coś się dzieje za obopólną zgodą, nikogo to nie krzywdzi i nie sprawia przykrości to dlaczego nie spróbować? Różnych ludzi, różne rzeczy cieszą. Jeżeli każda z osób czerpie przyjemność to nic złego się nie dzieje, niezależnie od tego co robią. Kolejną rzeczą, którą szanuje w tych książkach to prawdziwe pokazanie jak wygląda seks; tu coś cieknie po nogach, tu trzeba posmarować dodatkowym poślizgiem, człowiek się poci itp. W kinematografii wygląda to inaczej i można odnieść mylne wrażenie, że ZAWSZE i w każdej sytuacji powinniśmy wyglądać nienagannie.
Spoko książki dla rozluźnienia.

Seria „Salacious Players Club” jest jedną z gorętszych książek, które miałam okazję czytać. Jest to również seria, którą uwielbiam pod każdym względem.

Sara Cate każdym kolejnym tomem, wysoko podnosi sobie poprzeczkę i za każdym razem daje nam kawał dobrej, zmysłowej lektury.

„Więzy” to trzeci tom serii „Salacious Players Club” i jest równie dobra co poprzednie części, które no nieoszukujmy się, ale uzależniają. Ta część wciąga równie mocno co poprzednie — tak, zarwałam dla niej noc i niczego nie żałuję. Ba nawet zrobiłabym to ponownie. „Więzy” również nie należą do grzecznych książek, do grzesznych — owszem. Jednak poza odpowiednią dawką erotyki, największym plusem tej książki są emocje, które czuć z każdą stroną. Bohaterowie, którzy zyskują sympatię już przy pierwszym poznaniu i niebanalna fabuła, która jest na maxa przemyślana i dopracowana. Historia Drakea Hantera i Izabeli wciągnęła mnie bez reszty. I polecam ją wszystkim osobom, które lubią mocniejsze Książki!

Wreszcie dostaliśmy historię, która wciąga. Jest dobrze napisana i nie jestem płytka . Jest to najlepsza cześć tej seri. Wciągnęłam się bardzo w historie Huntera, Isabel i Drake'a. Możemy tu przeczytać rozbudowanych bohaterów, którzy mają własną historię. Wątki poboczne i główne rozwinięte, a nie tylko delikatnie ruszone. Spice sceny, były dobrze napisane, czuć było napięcie. Autorka przestała również popełnić te same błędy co w dwóch pierwszych częściach i mam nadzieję, że tak już pozostanie i nie wrócimy do tego co było wcześniej.
Mi się czytało tą książkę bardzo przyjemnie. I z czystym sercem mogą ją polecić.

• Romans