Pan West

9788383206578
Romans i erotyka

Na wattpadzie jakoś lepiej brzmiała. CRINGE

Na wattpadzie jakoś lepiej brzmiała. CRINGE

Ta książka to pomyłka. Banalna, przewidywalna, wydumana, kiepska fabularnie.

Ta książka to pomyłka. Banalna, przewidywalna, wydumana, kiepska fabularnie.

Tym, czym po raz kolejny ujęła mnie autorka, to ostrzeżenia, a także zawarcie uwagi dotyczących pomocy w takich sytuacjach. Sama książka podobała mi się bardziej, niż "Pan Drake". Nie jest to oczywiście jakaś wybitnie dobra literatura, ale ja spędziłam przy niej dobrze czas. Było kilka rzeczy, których mogłabym się czepiać , niekoniecznie przypadły mi do gustu lub uważałam je za absurdalne, ale w ogólnym rozrachunku nie jest źle. Oczywiście scen erotycznych było mnóstwo, mimo to nie zdarzało mi się przewracać oczami.

Nudne, nic angażującego, dałam radę przeczytać jakieś 20%. "Tajemniczości" głównej dwójki brak, w ogóle nie interesowało mnie, skąd u nich takie, a nie inne zachowania.

IG: rozczytaj.sie.w.sobie
🌑 Zacznę może od tego, że nie spodziewałam się że Pan West będzie tak dobry 🙏⭐ Po 1 tomie tej serii miałam mieszane uczucia, był on bardzo dobrze napisany, ale relacja głównych bohaterów i ich traumy to było dla mnie po prostu za dużo.
🌑 Początek książki był w pewnych momentach cringowy ale to przecież dark erotyk 🖤🙏 Mega szacunek za ostrzeżenia na samym początku 💎 jest tak wiele książek które nie mają czegoś takiego i mogą pogłębić czyjeś traumy, uważam że w przypadku takiej literatury jest to MUST HAVE
🌑 Jeśli chodzi o głównych bohaterów to nie mam im absolutnie nic do zarzucenia, byli świetnie wykreowani i przemyślani. 🕴️Fabuła była fajna, książka liczy tylko 310 stron ale absolutnie nie można o niej powiedzieć że jest płytka, przez brak zbędnych opisów wydarzyło się tutaj naprawdę dużo 🍿
🌑 Sceny seksu, o matko sam początek Pana Westa zaskakuje, już na 14 stronie znajdziecie trójkąt (M&M&K). Spicy momentów było bardzo dużo, ale przez to że były ciekawe i nie monotonne nie odczuwało się ich nadmiaru.
🌑 Fabuła została przedstawiona z dwóch perspektyw (Willa i Scarlett) za co ogromny + uwielbiam 💎💎💎 nie mogę się doczekać 3 części, ponieważ jej główną bohaterkę mamy okazję poznać w tej jako przyjaciółkę Scarlett 🩷
🌑 Jeśli chodzi o kolejność czytania, to tak jak podano na pierwszej stronie z informacjami i ostrzeżeniami, przed rozpoczęciem czytania tej serii polecam sięgnąć po we're just friend's ponieważ tytułowy Pan West jest tam wspomniany (a poza tym świetna książka której dałam 5/5 ⭐)
🌑 Jestem przekonana że sięgnę po 3 tom, i nie mogę się doczekać jego premiery, reread Pana Westa kiedyś napewno zrobię 💎
⭐ Ocenka: 4.7/5

IG: rozczytaj.sie.w.sobie

Z braku laku. Kolejna bajka o pantoflu, który znalazł swojego rudego kopciuszka.

„Pan West”, Lena M. Bielska”

„ — Scarlett, mam trzydzieści siedem lat i wiem, czego chcę od życia. Ciebie.”

współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle

ograniczenie wiekowe: +18

Damn, nawet nie wiecie, z jaką ulgą piszę tę recenzję, jednocześnie mając w myśli to, że mam już “Pana West’a” za sobą. Niestety, ale ku mojemu zaskoczeniu, przez niektóre sceny ta książka niesamowicie straciła w moich oczach.

[opis pochodzi od Wydawcy]
Gabinet Williama skrywa wiele tajemnic…

Scarlett Sharp dowiaduje się w dość niespodziewany sposób, kim jest jeden z dwóch mężczyzn, z którymi dwa miesiące wcześniej spędziła szaloną noc. Okazuje się, że nieznajomy, o którym od tamtej pory nieustannie fantazjuje, to jej wykładowca.

Co więcej, William West jest nie tylko jej profesorem, ale przede wszystkim synem polityka walczącego z ojcem Scarlett o stołek gubernatora.

West również nie może o niej zapomnieć, dziewczyna zbyt mocno zalazła mu za skórę. Nie przeszkadza mu nawet fakt, że studentka jest nałogową kłamczuchą. Mężczyzna zwykle nie toleruje tej cechy u innych, ale tym razem… zrobi wyjątek.

Gdy na jaw wyjdzie skrzętnie skrywana przez Scarlett tajemnica, William będzie musiał dowieść swojej lojalności. Pytanie tylko, kogo postawi wyżej. Ojca czy swoją kobietę?

“Pan West” naprawdę u mnie przeleżał swoje, zanim w końcu się za tę książkę zabrałam - a w sumie do niej wróciłam, bo już po pierwszym rozdziale się dosłownie przeżegnałam. Wyżej wspomniałam, że zaskoczona byłam tym, że aż tak mnie odrzuciły niektóre sceny, szczególnie, że od Leny czytałam również “Bądź grzeczna”, i tamta książka jest absolutnie moim faworytem, jeśli mówimy o dark romansach… A tutaj, przez sceny zbliżeń, zostałam dosłownie odrzucona.
Poza nimi, cały zamysł na fabułę niesamowicie mi się podobał - w 300 stronach Autorka zawarła wciągające wątki różnicy wieku, krzywych spojrzeń oraz walczących ze sobą ojców, którzy mimo wszystko mają wpływ na decyzje swoich dzieci.

Mimo wszystko też, jak już się przemogłam na przeczytanie, to wystarczyło mi na “Pana Westa” dosłownie jedno popołudnie (no, i trochę wieczoru).

Nie można tej książce ująć dobrze wykreowanych zarówno miejsc, jak i postaci. Bohaterowie byli stworzeni tak, że byłam w stanie ich od siebie odróżnić, natomiast miejsca opisane w taki sposób, że wiedziałam co się dzieje, gdzie, i kiedy. Ogólny porządek pozwolił mi na pewno na lepsze zrozumienie czytanego tekstu, bez konieczności zastanawiania się, co właściwie się właśnie wydarzyło.

Nie mogę też powiedzieć, że nie ruszyły mnie te niektóre teksty William'a (na przykład te, które macie na kolejnych kafelkach posta),ale nie przeważyły one nad moim odczuciem obrzydzenia - naprawdę żałuję, bo książka sama w sobie nie jest tak zła, jak ją możecie po mojej ocenie odbierać. Po prostu chyba ja się do takich darków nie nadaję.

Jednak tak, jak już wspomniałam: “Pan West”, mimo moich początkowych oczekiwań i założenia, że będzie to jedna z niewielu książek z gatunku dark romansu, która przypadnie mi do gustu, stało się odwrotnie. Nie skreślam jej też zupełnie, bo mimo wszystko były fragmenty, które nie napawały mnie obrzydzeniem, ale takie teź się pojawiły i nie mogę jej ocenić bez brania tego pod uwagę. Wiecie, to tak jakby ugotować ziemniaka bez obierania go ze skórki. Bez sensu, prawda? No właśnie.

Tak więc, jeśli jesteście fanami książek przesiąkniętych niesamowicie gorącym i zdecydowanie brudnym romansem, to “Pan West” jest dla Was. Przeczytajcie, zobaczcie, jakie Wy macie zdanie. A jeśli macie tę książkę już za sobą, to dajcie znać, co o niej myślicie!

asia xx

„Pan West”, Lena M. Bielska”

„ — Scarlett, mam trzydzieści siedem lat i wiem, czego chcę od życia. Ciebie.”

współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle

ograniczenie wiekowe: +18

potrzebuję wody święconej

potrzebuję wody święconej

Nie najgorsza, styl pisania ok.

Nie najgorsza, styl pisania ok.

Książka swoje odlezala. Ale historie znam jeszcze z wattpada.
Najlepsze trio

Książka swoje odlezala. Ale historie znam jeszcze z wattpada.
Najlepsze trio

• Różnica wieku