The Baby Blitz

Okładka książki The Baby Blitz Lex Martin
Okładka książki The Baby Blitz
Lex Martin Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Varsity Dads (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Varsity Dads (tom 3)
Kindle Edition
2023-02-21
2023-02-21
college ciąża miłość od wrogów do kochanków romans new adult contemporary romance

Uwielbiam całą serię, nie da się obok przejść obojętnie.
Zaczynam kolejny tom :-)

Uwielbiam całą serię, nie da się obok przejść obojętnie.
Zaczynam kolejny tom :-)

Na półkach: , , , , , , , , ,

Cudo! Nie będę ukrywała, że podeszłam do tej książki bez większego "wow". Jednak już po 1 rozdziale nie mogłam jej odłożyć. Bohaterami są Magnolia "Maggie" Morales i Michael "Olly" Oliver. Znają się z dzieciństwa, kiedyś byli przyjaciółmi jednak jedna sytuacja spowodowała, że ich stosunki stały się dość napięte. Spotykają się ponownie na ślubie siostry Michaela. Tam dochodzi między nimi do jakże upojnej nocy, po której okazuje się, że cóż, Maggie zaszła w ciążę... I co się teraz stanie? Ona chce skończyć college, on zostać pro futbolistą. Czy sobie poradzą?

Nie mogłam przestać wzdychać nad zachowaniem Michaela. Boże! Jak on się tą nasza Maggie opiekował! Troskliwy, kochający, idealny książkowy chłopak.

Maggie również jest wspaniałą bohaterką. Zaradna, mądra i pracowita. Chce sobie poradzić ze wszystkim sama, nie chce nikogo prosić o pomoc jednak w tej sytuacji musi zrozumieć, że Michael chce i będzie obecny w jej życiu.

Na pewno wrócę do tej pozycji i mam nadzieję, że seria Varsity Dads zostanie wydana na polskim rynku bo naprawdę zasługuje na uwagę, a Lex Martin trafia do moich top autorów.

Wątki:
- romans sportowy
- od wrogów do przyjaciół
- znajomi z dzieciństwa
- college