Breathless

Okładka książki Breathless Lex Martin
Okładka książki Breathless
Lex Martin Wydawnictwo: Lex Martin Cykl: Texas Nights (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Texas Nights (tom 3)
Lex Martin
2020-02-18
2020-02-18
1950554112

Na półkach: , , , , , ,

Kochali się od zawsze. Czy miłość zmusi ich w końcu do konfrontacji? Czy tajemnice ich na zawsze rozdzielą? Polecam się przekonać.

Kolejna i już ostatnia część tej serii za mną i znowu jestem zachwycona!
Myślę, że ta część podobała mi się najmniej aczkolwiek dalej była cudowna.
Na początku nie wciągnęła mnie aż tak bardzo, bohaterowie mnie trochę irytowali w przeciwieństwie do poprzednich części.
Ona- wydawała się ślepo zakochana w przyjacielu, który ciągle coś kręcił, kłamał i ją wykorzystywał. No ale właśnie! Tak się tylko wydawało bo w trakcie dowiadujemy się wszystkiego i okazuje się, że jednak nie wszystko jest takie jakie się wydaje.
Nie mówię tu nawet o najbardziej istotnej rzeczy, czyli Zachu, bo akurat tutaj dla mnie to było do przywidzenia, ale rozmowa ojca z Loganem, czy Logana z przyjacielem co całkowicie zmieniło dynamikę związku Logana z Joey.
W połowie książki akcja się rozwija i na samym końcu mamy pełno zwrotów akcji i nawet w pewnym momencie zakręciła mi się łezka w oku.

Cudowna seria! Zabieram się za kolejne książki tej autorki !

Kolejna i już ostatnia część tej serii za mną i znowu jestem zachwycona!
Myślę, że ta część podobała mi się najmniej aczkolwiek dalej była cudowna.

• Szczenięca miłość
  • Romans