Icefire znaczy zagłada

Tłumaczenie: Grzegorz Woźniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja - Fantastyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Magnum
Icefire
Icefire, zagłada
farfallam

Detonacja sześciu głowic jądrowych, umieszczonych pod lodami Antarktydy, wywołuje oceaniczną falę, która przesuwa się w kierunku Pacyfiku z prędkością 500 mil na godzinę. W ciągu trzydziestu pięciu godzin ściana wody zwali się na Hawaje, a za czterdzieści godzin na Los Angeles. Osadzona mocno w realiach powieść przekracza ramy fikcji literackiej. Ujawnia wiele frapujących tajemnic, dostępnych tylko najwyższej rangi sztabowcom w Waszyngtonie... i Pekinie. Judith i Garfield Reeves-Stevens, znani amerykańscy autorzy, napisali wspólnie dwadzieścia powieści. Ich książki, m.in. Quicksilver, weszły na listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych.

wiejskifilozof | 2015-11-22

Lubię takie historię.I to bardzo,zagłada zagraża Ziemi.Już,mi to się podoba.Bo czy,może być lepsze napięcie.Otóż,bomby atomowe wybuchają na Antarktydzie.A fala ma zagrozić Japonii,Nowej Zelandii,Samoa,Tonga.A nawet Kalifornii.
Czyli jest super,no nie o to chodzi.Że ja,chcę zagłady tych państw.
Tylko w książce,dobra akcja.Bo jak,się zaczyna to trudno skończyć.
Akcja pędzi,jak ta fala.
I ja się dałem jej ponieść.

Maciej Naskręt | 2010-12-28
Przeczytana: 26 grudnia 2010

Niezła książka przeczytałem ją jednym tchem. Fajne zwroty akcji. Polecam.!

Mateusz Kiełbus | 2016-07-27
Tomek | 2016-02-15