Metamorfoza krwi

8371201443
wampir, sensacja, mafia
horror
dona

Granger Helman - były płatny morderca na usługach mafii - powraca do swojego zawodu. Tym razem jego celem ma być piękna i z pozoru całkowicie bezbronna Adrienne St. Clair. Okazuje się jednak, że to najbardziej niebezpieczna zwierzyna, na jaką kiedykolwiek polował. Nie jest wcale istotą ludzką. Nie jest nawet istotą żywą. Jest po prostu wampirem. Na dodatek morderca zakochuje się w swej ofierze... "Metamorfoza krwi" to powieść prawdziwego mistrza horroru, niezwykłe połączenie grozy, sensacji i fantastyki.

Mallory | 2011-11-26
Przeczytana: 2008 rok

Kupiłam w antykwariacie w czasie kiedy była na świecie i w polsce fascynacja wampirami.
Tu są przedstawione podobnie, zarażenie przez krew z ta różnicą że w książce krew wampira jest białą kleista mazią.
Jest wątek romansowy.
'Metamorfozą krwi' nazywają zakażenie i przemienienie w wampira, Metamorfoza krwi według nich to choroba, zmiana krwinek.

Jowita Rzajew | 2016-01-20
Road33 | 2015-01-22