Virtualo -50% thriller

Seria: Thriller
Wydawnictwo: Rebis
Dangerous Ground
thriller,

"Technothriller ma nowego asa. Nazywa się Larry Bond" - Tom Clancy Amerykański okręt podwodny USS Memphis otrzymał ostatnie, tajne zadanie: zlokalizować przeciekające rosyjskie zbiorniki paliwa atomowego na dnie Oceanu Arktycznego. Jerry Mitchell, nowy członek załogi (były pilot lotnictwa marynarki wojennej), musi stawić czoło temperamentom marynarzy, zawodnej maszynerii i...

"Technothriller ma nowego asa. Nazywa się Larry Bond" - Tom Clancy

Jerry Mitchell, nowy członek załogi (były pilot lotnictwa marynarki wojennej), musi stawić czoło temperamentom marynarzy, zawodnej maszynerii i niebezpieczeństwom rosyjskich wód terytorialnych.

Prezydent Stanów Zjednoczonych, żywo zainteresowany powodzeniem misji, wysyła na okręt dwie zaufane współpracowniczki. Doktor Patterson i doktor Davis przekonają się, że na morzu wciąż pierwszy po Bogu jest kapitan, nie prezydent.

Rosjanie nie pozostają bezczynni. Rosyjska flota rozpoczyna polowanie na Memphis, a jego załoga - walkę o życie.

źródło opisu: REBIS, 2009

źródło okładki: www.rebis.com.pl/rebis/public/books/book.html?co=print&id=K3536

Agnieszka | 2014-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2014

Książka dla fanów marynarki wojennej, nie zaszkodziłoby jej gdyby została wydana jako reportaż: "Życie codzienne na amerykańskim okręcie podwodnym", starczyłoby wyciąć te 50 z 450 stron, które dotyczą akcji. Akcję zresztą też łatwo streścić: nieskazitelni bohaterowie, bo ich wady są oczywiście zaletami, długo płyną w jedna stronę a potem szybko wracają w drugą.

Sławomir | 2016-04-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 25 kwietnia 2016

Czegoś takiego nie spodziewałem się w najczarniejszych snach! Dziewięćdziesiąt procent książki praktycznie nic się nie dzieje. Na koniec jednak biedniutka akcja godna uwagi. To jakaś obyczajówka a nie książka akcji. Jedyny atut tej książki to taki, że człowiek czyta i czyta czekając aż coś się zdarzy mocnego, patrzy a to już koniec książki. I tylko z tego powodu trzy gwiazdki a nie jedna.

skota-iwa | 2018-02-25
PIWCZAK | 2017-07-14