Chasing Serenity

Okładka książki Chasing Serenity Kristen Ashley
Okładka książki Chasing Serenity
Kristen Ashley Wydawnictwo: Kristen Ashley Cykl: River Rain (tom 2) literatura obyczajowa, romans
River Rain (tom 2)
Chasing Serenity
Kristen Ashley
2021-09-07
2021-09-07
Romance Contemporary Romance Adult Family Drama Erotica New Adult Fiction

[...]
Życie nie było łatwe. Cierpiałeś za to, co zarobiłeś. Pracowałeś na to. Oszukałeś za to. Ukradłeś za to. Cokolwiek musiałeś zrobić, żeby to zdobyć.

𝗡𝗜𝗘𝗦𝗔𝗠𝗢𝗪𝗜𝗧𝗔 𝗟𝗘𝗞𝗧𝗨𝗥𝗔 !
Dla mnie to była emocjonalna część. Absolutnie nie mogę się doczekać, co jeszcze wyjdzie z tej serii.
𝗚 𝗢 𝗥 Ą 𝗖 𝗢 𝗣 𝗢 𝗟 𝗘 𝗖 𝗔 𝗠 !
𝗣𝗥𝗭𝗘𝗗 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗝Ś𝗖𝗜𝗘𝗠 𝗗𝗢 𝗧𝗘𝗝 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗜 𝗟𝗘𝗣𝗜𝗘𝗝 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔Ć 𝗣𝗥𝗘𝗤𝗨𝗘𝗟. 𝗪 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗜𝗪𝗡𝗬𝗠 𝗥𝗔𝗭𝗜𝗘 𝗕𝗬Ł𝗢𝗕𝗬 𝗧𝗢 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗧Ł𝗔𝗖𝗭𝗔𝗝Ą𝗖𝗘 𝗜 𝗗𝗘𝗭𝗢𝗥𝗜𝗘𝗡𝗧𝗨𝗝Ą𝗖𝗘, 𝗕𝗜𝗢𝗥Ą𝗖 𝗣𝗢𝗗 𝗨𝗪𝗔𝗚Ę, 𝗜𝗟𝗘 𝗣𝗢𝗦𝗧𝗔𝗖𝗜, 𝗭𝗔𝗥𝗢́𝗪𝗡𝗢 𝗭 𝗖𝗭ĘŚ𝗖𝗜 𝟭, 𝗝𝗔𝗞 𝗜 𝗡𝗢𝗪𝗬𝗖𝗛 𝗣𝗢𝗝𝗔𝗪𝗜𝗔𝗝Ą𝗖𝗬𝗖𝗛 𝗦𝗜Ę 𝗧𝗨𝗧𝗔𝗝, 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗪 𝗧𝗘𝗝 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗖𝗘 😉👍

[...]

𝗡𝗜𝗘𝗦𝗔𝗠𝗢𝗪𝗜𝗧𝗔 𝗟𝗘𝗞𝗧𝗨𝗥𝗔 !
𝗚 𝗢 𝗥 Ą 𝗖 𝗢 𝗣 𝗢 𝗟 𝗘 𝗖 𝗔 𝗠 !
𝗣𝗥𝗭𝗘𝗗 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗝Ś𝗖𝗜𝗘𝗠 𝗗𝗢 𝗧𝗘𝗝 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗜 𝗟𝗘𝗣𝗜𝗘𝗝 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔Ć 𝗣𝗥𝗘𝗤𝗨𝗘𝗟. 𝗪...

• W oryginale
  • 2022 fantastyczny