Michał Koterski. To już moje ostatnie życie

Okładka książki Michał Koterski. To już moje ostatnie życie Michał Koterski, Beata Nowicka
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2023
2023-04-12
2023-04-12
biografia
Inne

Okładka książki Zbyszek przez przypadki. Zbigniew Zamachowski w rozmowie z Beatą Nowicką Beata Nowicka, Zbigniew Zamachowski
Zbyszek przez ... Beata Nowicka, Zbig...
Okładka książki Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery Beata Nowicka, Maciej Stuhr
Stuhrmówka. A ... Beata Nowicka, Maci...
Okładka książki Basia. Szczęśliwą się bywa Beata Nowicka, Barbara Stuhr
Basia. Szczęśl... Beata Nowicka, Barb...
Okładka książki Jak ja to robię Ewa Drzyzga, Beata Nowicka
Jak ja to robię Ewa Drzyzga, Beata ...

Książka terapeutyczna, ciekawe, proste w odbiorze zmagania w drodze na jaśniejszą stronę życia.

Bardzo ciekawa biografia zmieniająca zupełnie moją ocenę jej bohatera. Bardzo zyczliwy i szanujacy innych czlowiek, za to go cenię najbardziej. .Zyczę Miśkowi dalszych sukcesow i wytrwania na drodze, ktorą ostarecznie obral.

Świetna! Pozwala poznać życie Michała Koterskiego z innej strony, zrozumieć pewne rzeczy. Daje naprawdę sporo do myślenia.

bardzo fajnie się czyta. szczera rozmowa pokazująca Michała z zupełnie innej strony. Nie idioty. Polecam!

Polecam. Książka świadectwo. Myślę, że każdy kto ma Koterskiego za głupka i lekkoducha zmieni o nim zdanie.

Na Miśka patrzyłam jak większość ludzi czyli jak na pajaca. Jego szczerość w tej książce pozwoliła mi spojrzeć na niego inaczej. Dużo chłopak przeżył. Warto przeczytać.

Wspaniała lektura przede wszystkim dlatego, że Michał Koterski doskonale opowiada. Nie przeżyłam wielkiego zaskoczenia jego historią, bo wcześniej słuchałam kilku podcastów z jego udziałem, ale wciąż mój podziw dla jego przemiany i szczerości jest ogromny. Myślę, że wyniosę z tej książki dużo inspiracji i motywacji do mniejszych i większych zmian w moim życiu. Polecam.

Święta wielkanocne to czas odradzania się, czas dobrych zmian. To była idealna pora na czytanie szczerej rozmowy Beaty Nowickiej z Michałem Koterskim. Rozmowy o życiu, próbach zmiany, o odradzaniu się.
Wywiad - rzeka "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" to szczera, czasem bardzo bolesna spowiedź człowieka, którego znałam jako "śmiesznego Miśka", małego Piotrusia z komedii lat 80tych, chłopaka od "dziubka" czy Gierka.
Beata Nowicka potrafi wydobyć z człowieka prawdę. Jej empatyczna postawa, rzetelne przygotowanie się do rozmowy i autentyczna chęć poznania tworzą idealny klimat do zwierzeń.
I tak poznajemy Michała Koterskiego, postać tragiczną, pełną dramatyzmu a jednocześnie, na zewnątrz, jednak często komiczną.
Koterski szczerze mówi o wychowywaniu się w domu z osobą uzależnioną, ale rownież o swoim uzależnieniu. O sięganiu gwiazd i spadaniu, byciu na dnie.
Poznajemy chłopaka, któremu "zamigotał świat tysiącem barw", szukającego miłosci i aprobaty, który popłynął w ćpanie, ale poznajemy również mężczyznę- mądrego, świadomego i oczytanego. Doświadczonego przez życie, dokonującego wyborów. Prawdziwego.
Lubię go.
Książka w miarę nowa (2023) wydana przez Wydawnictwo Znak. Sięgnijcie po nią.

Ta książka to istne arcydzieło. Przeczytałem w całości i to bez przerwy, nie mogłem się od niej oderwać. Historia naprawdę daje do myślenia. Pozdrawiam, a polecam szczególnie zwolennikom legalizacji środków psychoaktywnych.

Przeczytana w dwa dni. Świetna.

Przeczytana w dwa dni. Świetna.

• Przeczytane 2023
  • Biografia