Więzy rodzinne

Okładka książki Więzy rodzinne Wojciech Burdelak
Okładka książki Więzy rodzinne
Wojciech Burdelak Wydawnictwo: Drukarnia "Żądza Czynów" w Barcinie Cykl: Własnym sumptem (tom 9) kryminał, sensacja, thriller
Własnym sumptem (tom 9)
Więzy rodzinne
Drukarnia "Żądza Czynów" w Barcinie
2022-04-30
2022-04-30
śmierć rodzeństwo rozbój konwojowanie rodzina metafizyka powieść

To już dziewiąta powieść, którą wydał Wojciech Burdelak i muszę przyznać, że podoba mi się twórczość tego niesłychanego pisarza. Wcale mi nie przeszkadza to, że w każdej książce pojawia się wątek śmierci, bo czy tego chcemy czy nie, towarzyszy człowiekowi od pierwszych chwil swojego życia. Bardzo podobały mi się teksty, które wypływały z ust dwóch braci - i co najważniejsze: nierzadko można usłyszeć od jednego z nich wulgaryzmy. Nie odstraszyło mnie od dalszego czytania z tego względu, że później żałował wypowiadanych przez siebie słów, próbował się w jakimś stopniu opanowywać. A drugiemu z nich tylko alkohol w głowie (i ewentualnie Pepsi). Trochę mnie przestraszył autor powieści, bo dużo było opisów szkaradnych i obrzydliwych twarzy, ale dobrze, że tego wcale nie omieszkano czytelnikom pokazać, bo od czego jest wyobraźnia. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sięgnąć po książki Wojciecha Burdelaka.

Dodaj cytat z książki Więzy rodzinne