Pomieranie

Okładka książki Pomieranie Wojciech Burdelak
Okładka książki Pomieranie
Wojciech Burdelak Wydawnictwo: Drukarnia "Żądza Czynów" w Barcinie Cykl: Własnym sumptem (tom 8) fantasy, science fiction
Własnym sumptem (tom 8)
Pomieranie
Drukarnia "Żądza Czynów" w Barcinie
2021-06-10
2021-06-10

Fantastyczna książka ❤️. Jest to jedna z tych książek , które czytałam w skupieniu,żeby nic mi nie uleciało. Lektura godna polecenia.A ja na dodatek mam egzemplarz z autografem ❤️.

Najlepsza i najbardziej fenomenalna książka, jeśli chodzi o twórczość jednego z najlepszych pisarzy w Polsce, pana Wojciecha Burdelaka. Interesuję się tematyką śmierci, życiem po życiu, reinkarnacją, o tym co było przed naszymi narodzinami. Uważam, że każdy powinien sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Po co żyjemy? Czy coś po sobie trwałego zostawimy? To pytania filozoficzne, na które również każdy powinien mieć swoją własną odpowiedź. Trochę akcentów humorystycznych znajdziemy, ale i tak radzę mieć poważny wyraz twarzy podczas czytania, bo historia, którą opowiada pisarz, wcale nie należy do śmiesznych. Uważam, że każdy prędzej czy później powinien umrzeć, bo gdyby życie trwało doprawdy nieskończenie wiecznie, to byś wszystko widział, na wszystkim był i zrobiłoby Ci się piekielnie nudno. Nawet planeta o nazwie Ziemia nie jest wieczna, jak co poniektórym się wydaje. Polecam wszystkim miłośnikom metafizyki albo dramatu, przeczytać tą wspaniałą powieść. I naprawdę, czekam na więcej od pana Wojciecha. Ma ogromny literacki talent.

Dodaj cytat z książki Pomieranie