Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio

Okładka książki Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio Monika Magoska-Suchar
Okładka książki Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio
Monika Magoska-Suchar Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Pasierbica Gangstera (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Pasierbica Gangstera (tom 3)
Niegrzeczne książki
2023-01-25
2023-01-25

Bardzo fajna kontynuacja opowieści. Dużo dzieje się, przez co czytelnik jest ciaglę w emocjach. Szczerze polecam i brawo dla autorki

🔥OPINIA 🔥

Tytuł:"Pasierbica Gangstera 3" Sacrificio
Autor: Monika Magoska-Suchar
Wydawnictwo: @niegrzeczneksiazki
#czytamzlegimi

Chiara i Fabio od półtora roku mieszkają w Rzymie, gdzie Fabio osiąga wielkie sukcesy jako polityk. Jednak Chiara jeszcze nie może dojść do siebie ich na Sardynii.Chce za wszelką cenę ponownie zajść w ciążę,ale wszystkie kolejne próby kończą się niepowodzeniem.Jest w stanie zrobić wszystko by dać w końcu dziecko Fabiowi. Za namową Allesi postanawia skorzystać z pomocy tajemniczej wróżki Lady O. Wróżka ostrzega ją jednak,że za pomoc w realizacji jej marzenia siły nadprzyrodzone żądają ofiary. Czy Chiara jest gotowa na tak wielkie poświęcenie? Czy miłość Chiary i Fabia przetrwa ?

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Autorka zaserwowała nam ogromny rollercoaster emocji. Ta część poprostu rozwaliła mnie emocjonalnie. Z każdą następną stroną akcja nabiera tempa.W tej części pojawiły się nowe postacie, które nieźle namieszały w życiu bohaterów.W tej części znajdziemy również magię, klątwy, rytuały i zabobony. Zachowania Chiary bardzo mnie irytowało. Nie mogłam zrozumieć że chęć posiadania dziecka tak ją zaślepiła,że była ważniejsza niż miłość do męża.Była tak naiwna,że dała sobą manipulować. To była pełna emocji,intryg i porachunków mafijnych historia. Pikantnych scen również nie zabraknie. Zakończenie tej historii bardzo mnie zaskoczyło. To było poprostu genialne. Jest to obowiązkowa lektura dla miłośników romansów mafijnych. Gorąco polecam 🔥❤️

🔥OPINIA 🔥

Tytuł:"Pasierbica Gangstera 3" Sacrificio
Autor: Monika Magoska-Suchar
Wydawnictwo: @niegrzeczneksiazki
#czytamzlegimi

Bardzo emocjonujące zakończenie. Cała fabuła choć wydaje się dosyć abstrakcyjna to w całym kontekście książki nadała dodatkową ciekawość. Szkoda, że to już koniec. Chyba, że....?

Chiara i Fabio dużo przeszli, a mimo to nadal są razem. Jednak nie wszystko jest idealne. Chiara nie może zajść w upragnioną ciążę. Myśli, że tylko rytuał u wróżki da radę jej pomóc. Tylko, że wszystko ma swoją cenę. Wszędzie są intrygi i pełno tajemnic. Książkę czyta się jednym tchem. Chociaż tutaj nie jestem fanką Fabia. Zakończenie łamię serce.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jestem ciekawa, jakie uczucia towarzyszą Wam w momencie zakończenia serii, którą czytacie? Cieszycie się, że znacie już finał historii, czy wręcz przeciwnie? Przygniata Was myśl, że już zakończyliście przygodę z dobrze znanymi Wam bohaterami?

Mnie osobiście w przypadku zakończenia tej serii towarzyszyło uczucie zadowolenia, że w końcu dowiedziałam się, jak zakończy się historia Ciary i Fabio.

A cóż, to było za zakończenie! Ale zanim do tego dojdziemy, to chciałabym zwrócić uwagę, iż w tej części ewidentnie miotały mną sprzeczne emocje. To, co Autorka zrobiła z moim podejściem do tej historii, jest nie do pomyślenia. W trakcie lektury, były nawet momenty, gdzie wzdychałam zrezygnowana z cisnącą się na usta myślą… „Serio?! Mało im jeszcze, co ona jeszcze na nich zrzuci?!”.

A zrzuciła bardzo dużo! Już końcówka drugiego tomu sugerowała mi, że będzie jazda bez trzymanki. Lekko byłam w szoku, jak zaczęłam czytać pierwsze strony, bo nie grał mi ciąg wydarzeń, i to jak do niego doszło. Jednakże z każdym kolejnym rozdziałem zostało nam to wyjaśnione, choć wywołało to na początku u mnie lekką dezorientację.

Wspominałam również o zakończeniu. No i tu muszę się przyznać, że przeżyłam szok. Nie spodziewałam się takiego zakończenia! Co lepsze, dzięki takiemu zakończeniu muszę przyznać, że Autorka zyskała w moich oczach i pokazała, że ma kobieta jaja! Nie boi się niczego. 😉

Mimo że wielokrotnie treścią trzeciego tomu byłam wkurzona i zdegustowana niektórymi zachowaniami bohaterów, czy samymi wydarzeniami, to kończąc książkę, w ogóle o tym zapomniałam. Ten tom, przeorał moimi uczuciami, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polecam przeczytać całą serię, aby to poczuć. 😉

Warte uwagi:

🔵 W historii zawarte są elementy magii i wierzeń, które w połączeniu z wątkiem mafijnym bardzo fajnie grają i stanowią swego rodzaju świeżość w tego typu pozycjach.
🔵 Bieg wydarzeń i zachowań bohaterów po poznaniu ich historii w pierwszych dwóch tomach, może powodować skrajne emocje. Nawet nie wiecie, ile przekleństw padło z moich ust podczas czytania tej części. 🙈 Czym były spowodowane? Tego nie mogę Wam zdradzić, jednakże każdy, kto już przeczytał tę serię, podejrzewa dlaczego. A ten, który jeszcze ma to przed sobą, niech wróci po jej przeczytaniu i pochwali się, jak było w jego przypadku.

Moim zdaniem na drugim tomie historia powinna się zakończyć. Ta część wydaje mi się wymuszona, na siłę wymyślony wątek. Niezbyt przypadła mi do gustu, zakończenie niestety też nie ratuje tej pozycji...

Pierwsza część tego cyklu była najlepsza, później druga zaczynała mieć słabe, wręcz wymuszone wątki, a trzecia... Niestety zawiodłam się przygodą Chiary i Fabia... Czary, magia, zabobony - tego było już za dużo. Główna bohaterka - naiwna, emocjonalna, niedojrzała, a główny
bohater bez jaj, uległy kobiecie, która nim wręcz pomiata. Słabe.
Bardzo mocno rozczarowałam się epilogiem. Mała dziewczynka myśląca i mówiąca jak dorosła osoba to trochę słabe. Naprawdę?

bohater bez jaj, uległy kobiecie, która nim wręcz pomiata. Słabe.
Bardzo mocno rozczarowałam się...

Boże co to była za książka… Ja naprawdę wszystko rozumiem, ale niektóre książki nie powinny mieć kontynuacji. Pasierbica 1 i 2 bardzo mi się podobały i już pogodziłabym się z zakończeniem, ale 3 totalnie mi nie podeszła. No po prostu nie, nie potrafię spojrzeć na to optymistycznie. Wszyscy tam bohaterowie mnie wkurwiali, no bez jaj. Laska oszukuję, kłamie, odtrąca swojego męża bo jakaś dziewczyna manipuluję ją, udając wróżkę, żeby ona mogła zajść w ciążę. Boże kto normalny by w to uwierzył… A no tak! W tej książce nikt nie jest normalny. Zapomniałam, mój błąd. Nie no, ale serio jakbym miała tą książkę w papierze to obawiam się, że nauczyłabym ją latać z 11 piętra a tak to szkoda mi było rzucać telefonem. Raczej funkcja ,, tryb samolotowy" by nie pomogła 🤣
Wracając do tej nieszczęsnej książki, ja zdecydowanie inaczej widzę miłość, na pewno wiele razy bym postąpiła inaczej niż główni bohaterowie w książce. Po za tym bez sens, chłop niby tak ją kocha a jest zafascynowany inną kobietą i nawet ją pożąda. Po za tym sorry, ale jakby mój chłop podczas naszego kryzysu, spotykał się z inną albo co gorsza gdyby wszystko między nami było git a on innej by prezenty wysyłał to bym chyba go rozszarpała. Dla mnie byłaby to zdrada! Nie no ta książka była po prostu nie potrzebna. Naprawdę trochę już to wszystko naciągane z tym dzieckiem, wróżką, klątwami…
D R A M A T
Aż serio żałuję, że przeczytałam 3 część, bo serio poprzednie mi się bardzo podobały. No cóż stało się.

🔥⚡️❤️‍🔥
Mój opis:
Cudem ocaleni Fabio i Chiara nareszcie są razem. Ich związek przetrwał nie jedną burze i huragan. Teraz powinno tylko być lepiej, bo przecież walczyli o to ze wszystkimi i z całym światem. Ale czy na pewno?
Małżonkowie osiedli w Rzymie, gdzie Fabio robi karierę polityczną. Jednak Chiara nie może podnieść się po tragedii jaka ja spotkała. Robi wszystko by ponownie zajść w ciąże i dać ukochanemu dziedzica. Nic jednak nie przynosi efekty i ratunkiem wydaje się magiczny rytuał i Lady O. Wróżka przestrzega Chiarę, że siły nadprzyrodzone w zamian za pomoc żądają ofiary. Czy kobieta się na to zdecyduję? Czy poświęci wszystko by zostać matką?
Czy dla pary nadejdą w końcu lepsze czasy?
Zło nie zasnęło - ono się przyczaiło i czeka wraz z tymi, którzy im źle życzą. Czy będzie happy end? O tym koniecznie musicie się przekonać sami!

Szczerze „straszyłam”, że kupię widły i będę biegać za autorką🤣 Ta kobieta nie ma litości dla swoich bohaterów.
Czytałam już kilka serii i ta jest niesamowita! Aż ciężko opisać to co się czuje po jej przeczytaniu…. Nie mniej jednak warto!!!

🔥⚡️❤️‍🔥
Mój opis:

❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥
"Przeszliśmy przez kolejne kręgi piekieł, by być razem. To po prostu jeden z etapów, który pokonujemy w naszej wędrówce. Dotychczas zawsze wygrywaliśmy, tak będzie i tym razem. Uwierz w to, co tworzymy. Uwierz w nas."

Współpraca reklamowa z @niegrzeczneksiazki @mmsuchar_autorka

Związek Chiary i Fabia przeszedł wiele ciężkich dróg, by ich serca mogły znów być jednym rytmem, niestety to jeszcze nie koniec. Wydawało się, że już mogą odetchnąć i cieszyć się miłością, jednak w ich związku zaczyna się coś dziać. Pragnie posiadania dziecka staje się przejmować władzę nad rozumem Chiary. Mimo wszelkich prób zostania mamą i braku przeciwwskazań lekarskich, nic się nie udaje. Fabio skupia się na pracy polityka, tymczasem Chiara popada w depresję. Nie ma dla niej ceny, którą nie poniosła by za zajście w ciążę. Powstaje idealna luka dla osób pragnących zemsty za swoje krzywdy. Wyczuwają moment, wiedzą dokładnie gdzie uderzyć, by Fabio znów odczuwał dotkliwy ból. Chiara i Fabio po raz kolejny będą pionkami i grze, gdzie wróg uderza z kilku stron na raz. Jest cwany i przebiegły, do tego po jego stronie są nadprzyrodzone moce.

Mieli już żyć spokojnie, mieli cieszyć się miłością i tym, że mają siebie. Niestety pragnienie posiadania potomka zaczyna przejmować władzę nad rozumem Chiary. Fabio pracując stara się poświęcać każdą chwilę małżonce, niestety ktoś znalazł lukę, której on nie wypełnił, co staje się idealnym początkiem ich kłopotów w związku. Chiara posunie się do wszystkiego, byle by dać ukochanemu potomka, byle by znów poczuć, że jej życie jest pełne, by odzyskać to co utraciła. Podstępem dociera do niej bardzo niebezpieczny wróg, który za pośrednictwem pseudo wróżki bardzo dotkliwie uderzy. Nie wszystko idzie po myśli mściciela i pewne sprawy zaczynają się wymykać, tak jak Chiara wymknęła się Fabiowi, który nie ma nad nią żadnej kontroli. Z miłości trochę oślepiał, stracił pazur, popełniając największy błąd, dając żonie przestrzeń, dając pole do popisu demonom przeszłości. Fabio i Chciara zagubią się na kilka chwil, oddalą niepweni przyszłości, popełnią wiele błędów, których cena będzie ogromna. Będą odurzani, czarowani pięknymi obietnicami, kontrolowani i wykorzystywani do ziszczenia się zemsty. Miłość ma ciężkie drogi do pokonania, w ich świecie spokój to święty graal, który nie jest im dany. Kolejna część, która całkowicie wywraca życie bohaterów. Miało być pięknie, a po raz kolejny zmuszani są do walki. Koniec książki szokuje i nie tego się spodziewałam. Dla bohaterów Monika chyba jeszcze nie przewidziała końca ostatecznego, coś czuję, że jeszcze niektórych przyjdzie nam spotkać nie raz.
Bardzo polecam całą serię, jak i wszystkie pozostałe książki autorki.

❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥

Współpraca reklamowa z @niegrzeczneksiazki @mmsuchar_autorka

Związek Chiary i Fabia przeszedł wiele ciężkich dróg, by ich serca mogły...

• 2024💚

Dodaj cytat z książki Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio