W rękach boga

Okładka książki W rękach boga Monika Magoska-Suchar
Okładka książki W rękach boga
Monika Magoska-Suchar Wydawnictwo: Papierowe Serca Cykl: Neurochirurdzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Neurochirurdzy (tom 1)
W rękach boga
Papierowe Serca
2024-03-06
2024-03-06

Celia Harris przyjeżdża do Bostonu z określonym planem, choć poniekąd jest to również ucieczka.
Chęć zemsty na wybitnym neurochirurgu wydawałoby się jest silniejsza niż cokolwiek innego, ale czy rzeczywiście tak jest?
Celia dostaje się jako rezydentka szpitala lecz nie tam, gdzie planowała, nie do człowieka, który nie uratował jej chorej siostry.
Ralph Wagner nie chce w swoim zespole kobiety, dlatego kandydatura Harris zostaje przez niego odrzucona, a Celia trafia pod opiekę innego neurochirurga...

Czy zemsta Celii za śmierć siostry powiedzie się czy coś stanie dziewczynie na drodze do spełnienia swojego planu?

Historia Celii zaczyna się niewinnie, ale to się zmienia i to jak 🤭 Co tu się działo 🤯 Ja wiedziałam, że autorka z pewnością zaskoczy, ale nie sądziłam, że aż tak 😅
I to nawiązanie do postaci z poprzednich książek, ale nie zdradzę Wam o kogo chodzi, to trzeba samemu przeczytać 😁
Czytając "W rękach Boga" płynęłam po kartach książki, ale niestety zbyt szybko ta podróż się skończyła 😒 Pociesza mnie to, że będzie kontynuacja, a na półce czeka kolejna nowość od M.M. Suchar 🥰 Przyznaję, że nie czytałam jeszcze czegoś podobnego i jestem zachwycona tym co spotkałam w tej książce.

Z niecierpliwością czekam na tom 2, a Wam serdecznie polecam 💙

Ralph Wagner nie chce w...

Celia porzuca wszystko i przeprowadza się do Bostonu by odbyć rezydenturę pod okiem lekarza, który odmówił jej siostrze leku, który mógł ją uzdrowić. Ralph Wagner ma swoje tajemnice o których wiedzą tylko nieliczni. Zbliżenie się do doktora i odkrycie jego tajemnic może okazać się dla Celii trudne.

Już od dłuższego czasu miałam ochotę przeczytać książkę ze szpitalem w tle. I tak oto z pomocą nadeszła Monika Magoska-Suchar i jej książka ,,W rękach Boga".

Poznajemy tutaj niesamowicie irytującego lekarza Ralpha Wagnera. No facet myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Jednak z czasem poznajemy jego drugie - lepsze oblicze. Celia to z kolei bardzo ambitna osoba. Życie jej nie oszczędziło i teraz dla zemsty jest w stanie zrobić wszystko.

Po autorce nie można spodziewać się niczego innego jak tego, że przez jej historie się płynie. Tą książkę przeczytałam na raz i muszę przyznać że spędziłam z nią miły czas. Fabuła jest wciągająca, ale dla mnie zbyt przewidywalna.

,,W rękach Boga" to historia o zemście, szukaniu sprawiedliwości ale i o radzącym się uczuciu. Nie zabrakło tutaj również gorących scen zbliżeń między bohaterami. Z całą pewnością spodoba się fanom motywu hate to love. Bardzo jednak nie spodobało mi się zakończenie...teraz muszę czekać na drugi tom 🙈

Już od dłuższego czasu miałam ochotę przeczytać książkę ze szpitalem w tle....

„W rękach Boga” Monika Magoska- Suchar

Celia dostaje się na wymarzoną rezydenturę. Spełnienie się jako lekarz nie jest jednak jej jedyną motywacją.

Niedostępny i gburowaty a do tego nieziemsko przystrojony ordynator oddziału Ralph jest ekspertem w swoim fachu. Wprawiając wszystkich w zbulwersowanie ratuje ludzkie życie.

Gdy tych dwoje spotka się na stopie zawodowej a później prywatnej dochodzi do dziwnego poruszenia oraz podrygów serc.

Czy Celia przebije ochronny pancerz neurochirurga ?
Czy mężczyzna dopuści skrywane w sobie pragnienia ?
Czy prawda może scalić a może dzielić ?

Ona młoda i nakierowana na osiągnięcie celu. On stanowczy i nie przejmujący się otoczeniem.

Oboje zdeterminowani, wpadają w swoje sidła. Miała być intryga i próba zapanowania nad drugą osobą ale los chciał zupełnie inaczej.
Ognista namiętność jaka wybucha pomiędzy bohaterami spala ich wewnętrznie i zmienia dotychczasowe życie.

Romans został ubogacony delikatnym mafijnym elementem, który idealnie wpasował się w całą historii ubarwiając ją i dodając smaczku. Medyczne realia porywają ale i mocno intrygują czytelnika. Lekarski świat skrywa tak wiele w sobie.

Ogniste i pikantne sceny to już elementy rozpoznawczy autorki. Soczyście, emocjonalnie, treściwie, bez ogródek. Zdecydowanie dla fanów tego gatunku.

Tajemnice przeszłości będą musiały zostać rozliczone aby iść dalej. Choć wewnętrzna przemiana bohaterów jest widoczna to wciąż nie wiemy na jaką drogę ostatecznie się zdecydują…

TOM 1 przynosi wiele rozterek i zagadek. Doświadczamy profesjonalnego podejścia, pełnego zasad i rygoru a z drugiej strony wyczuwamy wrażliwość i oddanie. Czekamy na wiecej💖💖💖

Autorce gratuluję. Poznaje dopiero jej twórczość i choć z lekką obawą podchodzę do tego gatunku to tutaj historia jest intrygująca. Już sam tytuł jest przewrotny, oddaje charakter powieści i naprowadza czytelnika na to czego można spodziewać się w środku…

Książka przeczytana dzięki współpracy z wydawnictwem Papierowe Serca 💖

„W rękach Boga” Monika Magoska- Suchar

Gdy tych dwoje spotka się na stopie zawodowej a...

Pogrążona w rozpaczy po utracie siostry Celia, poprzysięga pomścić jej śmierć. W tym celu udaje się do Bostonu, by rozpocząć staż u znanego neurochirurga Ralpha Wagnera. To on odmówił terapii jej siostrze i tym sposobem stał się wrogiem i celem Celii. Dziewczyna podejrzewa, że wielkiej sławy doktor odkrył lek na raka, który mógł ocalić jej siostrę. Pracując u boku specjalisty, Celia ma nadzieję odkryć i ujawnić jego sekret. Ralph, który oprócz nieskalanej reputacji wyśmienitego lekarza, znany jest również z mizoginistycznych poglądów i złego traktowania kobiet. Czy Celii uda się utrzeć mu nosa? Czy może rosnące się między nimi pożądanie zniweluje jej plany?

Ta książka trafiła w moje gusta przede wszystkim bardzo ciekawym wątkiem medycznym.
Fabuła jest wyśmienita, pełna tajemnic i intryg. Dwupostaciowa narracja pozwala na wczucie się w emocje i charakter każdego z bohaterów. Zarówno Celia, jak i Ralph są barwnymi postaciami z ciężkim bagażem, który poznajemy, zagłębiając się w lekturę. Celia jest waleczna, krnąbrna i silna, a tytułowy Bóg, czyli Ralph, pod maską niewzruszonego i bezwzględnego mężczyzny skrywa poturbowanego ciężkim dzieciństwem chłopca.

„W rękach Boga” to lektura, przy której nie sposób się nudzić. Akcja toczy się na łeb na szyję, a pikantne sceny są jedynie wytchnieniem i nie jest ich za dużo. Zdecydowanie nie przejmują pałeczki nad misternie utkaną i interesującą fabułą.

Czekam na kolejny tom, przebierając nóżkami, gdyż autorka nie miała litości i zakończyła pierwszy tom ukochanym i znienawidzonym jednocześnie cliffhangerem!

Gorąco Wam polecam!

"Jego przymrużone oczy śledziły każdy mój ruch. Przypominał lwa, który przyczaja się na ofiarę i obserwuje ją uważnie, by w końcu skoczyć na nią, gdy ta najmniej się tego spodziewa."

Celia Harris jest zdolną i inteligentną młodą kobietą, której od niedawna przyświęca jeden cel, a jest nim rezydentura neurochirurgiczna pod okiem profesora Ralpha Wagnera, który jest jednym z najwybitniejszych neurochirurgów w Ameryce. Zdeterminowanie kobiety staje się wręcz obsesyjne, gdyż rezydentura jest jedynie przykrywką dla zemsty jakiej chce względem Wagnera. Kilka lat wcześniej jedna decyzja mężczyzny, sprawiła iż siostra Celii zmarła na glejaka. Kiedy pojawiła się nadzieja na uratowanie jej w postaci eksperymentalnej terapii po okiem Wagnera, on bawiąc się w "Boga" szybko tą nadzieję zgasił. Z informacji jakie posiada Celia jasno wynika, iż profesor opracował lek na raka mózgu, jednakże tylko sobie znanych powodów nie chce ujawnić go światu. Kobieta ma zamiar to zmienić, demaskując Wagnera i tym samym zemścić się za śmierć siostry. Jaka okaże się prawda?

Czy istnieje cudowny lek na raka? Czy Celia zazna spokoju mszcząc się na profesorze?

"Pożądanie może przekreślić nawet najlepszy plan zemsty...."

Książki Moniki za każdym razem mnie zaskakują. Była, mafia później symfonia zmysłów, która pobudzała piękną muzyką, a teraz przyszedł czas ma medycynę i profesora uznającego się za "Boga". "W rękach Boga" czytałam z zapartym tchem, a po pierwszej stronie poznając Wagnera uznałam go za aroganta i dupka, inteligentnego i najlepszego w swoim fachu ale wciąż dupka 😂. Zdradzę wam, że później zaczął zyskiwać w moich oczach, by na koniec znowu ujawnić swoją dupkowatość 🤭. Ze skrajności w skrajność 😂. Polubiłam postać Celii jej uczucia względem sytuacji były zrozumiane. Tym bardziej, iż siostrzana miłość i zażyłość była piękna, a po stracie pozostał tylko smutek. Każdy z nas w takiej sytuacji szukał by pomocy wszędzie, nawet tam gdzie być może to nic by nie pomogło ale pozostawało by przeświadczenie, że zrobiliśmy wszystko. Tu nadzieja została odebrana dlaczego? Jesteście ciekawi czy dziewczyna uzyska odpowiedzi? Ja już wiem i mam jedno pytanie do autorki.... To kiedy kolejna część??? Bardzo gorąco polecam ❤️

Koniec urlopu poświątecznego, czas wrócić do rzeczywistości i do swoich działań. Troszkę nadrobiłam sobie lektur w międzyczasie i chętnie się z Wami podzielę moimi przemyśleniami na ich temat.
Dziś prezentuję Wam doskonałą pozycję Moniki Magoskiej- Suchar, a mianowicie ,,W rękach Boga" która ukazała się nakładem Wydawnictwa Papierowe Serca. Jest to tom pierwszy serii Neurochirurdzy.
Nie od dziś wiadomo, że kiedy kieruje człowiekiem zemsta, mogą wydarzyć się różne i nieoczekiwane sytuacje. W tej pozycji bohaterowie nie spodziewali się takiego obrotu sprawy.
Poznajemy Celię, która wyznaczyła sobie cel, aby zdać egzamin na rezydenturę neurochirurgiczną i kształcić się pod okiem najwybitniejszego specjalisty w Ameryce. Dziewczyna nosi w sobie żal i szuka zemsty. Powody jej decyzji są zrozumiałe, tylko czy na pewno będzie tak, jak to sobie wymyśliła?
Tematyka książki idealnie trafiła w mój gust. Zagłębiamy się w świat lekarzy i zakazanej miłości. Dla fanów hate/love będzie to niezły kąsek. Dobrze, że nie czytałam jej w momencie, kiedy byłam chora, bo chyba dostałabym większej gorączki 😁 Tu jest niesamowicie gorąco. Osoba profesora Ralpha Wagnera bardzo ekscytująca. Facet nie lubi kobiet, a jednak ma coś w sobie. Celia chce go uwieść i odkryć jego tajemnice oraz wymierzyć sprawiedliwość. Czy jej się to uda? Co ukrywa nasz profesorek, że jest takim oschłym typem w stosunku do płci przeciwnej?
Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam. Nie mogę doczekać się dalszego ciągu. Od kiedy zaczęłam czytać książki Moniki, to nie mogę się oprzeć. Każda jest inna, wyjątkowa i cudowna. Jestem za każdym razem zaskoczona i ciągle chce więcej. Ostatnio wspomniałam Wam, że wyobraźnia autorki nie ma granic i to prawda. Nie powiela historii, tworzy tak, aby czytelnik po przeczytaniu powiedział, ale to było dobre! Za każdym razem oddaje w nasze ręce, inną i ciekawą historię. Co tu więcej pisać, to trzeba czytać !!!

Jeśli lubicie książki o tematyce medycznej, z relacją hate to love, różnicą wieku oraz motywem zemsty - bierzcie w ciemno ;)

Książka opowiada historię dwojga bohaterów - Celii oraz Ralpha. On, to ambitny, doświadczony, chodź gburowaty neurochirurg, którego całe życie toczy się wokół medycyny. Ona, to młoda, niezwykle inteligentna studentka. Oboje wpadają na siebie przypadkowo, na uczelni, gdzie Celia staje się uczennicą Ralpha. Dzięki swym ponadprzeciętnym wynikom i wiedzy, z czasem, udaje się jej również stać podopieczną doktora w szpitalu.

Pierwotnie, Celia, którą kierują rządze zemsty, chce zniszczyć karierę znanego neurochirurga. Kilka lat temu, jej siostra była pacjentką lekarza, który niestety odmówił dalszego leczenia. Dziewczyna uważa, że Wagner posiada tajny lek na glejaka, którego, z jakiegoś powodu, nie chce przedstawić światu. Celia pragnie poznać prawdę i ujawnić tajemnice doktora.

Między bohaterami jednak, z czasem, zaczynają rodzić się głębokie uczucia... Czy Celia pozna prawdę? Czy odpuści sobie zemstę, gdy zbliży się do Ralpha? Jak rozwinie się ich relacja?

Serdecznie polecam wam tę książkę! Świetnie mi się ją czytało. Postacie są rewelacyjne! Zarówno on, jak i ona, to wyjątkowe osobowości, mocne charaktery, które świetnie ze sobą zestawiono. Upór, ambicja, trudne wspomnienia z dzieciństwa kształtują bohaterów na silne postacie. Przedstawienie ich relacji nie jest nudne, a doprawienie jej intrygą, nutką tajemnicy i zagadki to świetne połączenie. Czytelnik do końca jest ciekawy, czy uczucie zdominuje zemsta czy jednak prawdziwa miłość.

Fabuła to idealna mieszanka wydarzeń z zakresu medycyny oraz relacji miłosnej, która tworzy się między bohaterami. Lubię powieści, w których jest to dobrze wyważone. A zakończenie z pewnością zachęca czytelnika do oczekiwania na kolejną część serii! 😊

[Współpraca reklamowa @wydawnictwopapieroweserca
]

Cóż, za historia!

Trzymała mnie w napięciu do samego końca, a zakończenie? Tego się nie spodziewałam.

Czekam z niecierpliwością na drugi tom.

Przechodząc do recenzji.

Cała historia Celii jest bardzo ciekawa i ze zainteresowaniem się w nią zagłębiałam, a dzieciństwo naszego doktora, pomimo że smutne to intrygujące.

Celia chce się dowiedzieć o leku, który miał uleczyć raka, lecz Ralph przyrzeka się, że taki nie istnieje, cała intryga, która kręci się wokół tego leku wciągnęła mnie na Maxa.

Mogę to polecić osobom, które lubią spisy romans, w którym jest jakaś zagadka do rozwiązania.

Jedyny minus, to jest to, że nie odczułam tak Age gapu i motywu zakazanej miłości, lecz reszta była idealna.

4/5⭐️
2/5🌶

[Współpraca reklamowa @wydawnictwopapieroweserca
]

Cóż, za historia!

Czekam z niecierpliwością na drugi tom.

Przechodząc do recenzji.

Książki Moni są różnorodne, ale łączy je pożądanie i pomysłowość autorki, która za każdym razem zaskakuje w inny sposób. Tym razem Monia postawiła na świat lekarzy, w którym nie braknie intrygi, tajemnic, ale też wzruszeń.

Celia to młoda, ambitna i przede wszytskim zraniona w przeszłości kobieta. To właśnie lekarz, nazywany samym Bogiem, odmówił podania leku, który mógł uzdrowić jej siostrę. Teraz jest zdeterminowana, by pokazać światu, że ten który ma się za Boga szufladkuje ludzi na lepszych (tych co dostaną lek) i gorszych (tych którzy pomocy nie zyskają).

Ralph to gbur, bądźmy szczerzy na początku pokazuje nam się od jak najgorszej strony. Ale! Ja go tam polubiłam 🙈 w książkach uwielbiam takich dupków. No, a z każdą kolejną stroną przekonujemy się, ze wcale taki zły nie jest. Przy bliższym poznaniu zyskuje, serio.

Autorka a swojej najnowszej książce zabiera nas do świetnie wykreowanego świata, w którym nie sposób się nudzić. Cały czas coś się dzieje. A zakończenie wprawia nas w osłupienie. Ja pragnę poznać dalsze losy tej dwójki i mam nadzieję, że nastąpi to szybko.

To pełna energii, uporu, dążenia do celu, ale też motyli w brzuchu historia, którą warto przeczytać. Różnica wieku między bohaterami też jest bardzo pożądanym wątkiem, który z pewnością wielu z was przypadnie do gustu. To książka, której nie sposób odłożyć, az nie wybrzmi ostatnie zdanie. To powieść warta przeczytania! Zobaczycie, spodoba wam się! ❤️ Ja jest totalnie na tak.

Celia jest studentką medycyny, pragnie zostać neurochirurgiem. Jej celem jest dostać się na rezydenturę, rozpocząć pracę w szpitalu i kształcić się pod okiem najwybitniejszego specjalisty w Ameryce – profesora Ralpha Wagnera.

Dziewczyna kieruje się żądzą zemsty, gdyż uważa, że to właśnie przez niego zmarła jej siostra. Kobieta walczyła z glejakiem, a profesor Wagner odmówił jej przyjęcia na eksperymentalną terapię w swojej klinice.

Celia podejrzewa, że lekarz opracował lek na raka mózgu i nie chce podzielić się swoim odkryciem ze światem. Aby odkryć jego tajemnice i zemścić się za śmierć siostry, próbuje zbliżyć się do profesora.

Czy plan Celii się powiedzie? Czy uda jej się odkryć sekrety profesora Ralpha Wagnera oraz zemścić się? A może los nieoczekiwanie przyniesie coś zupełnie innego?

„W rękach Boga” to gorący romans, którego akcja rozgrywa się w świecie lekarzy. Jest to pierwszy tom serii Neurochirurdzy. Książka przeznaczona jest dla osób powyżej 18-tego roku życia. Historia Celii i Ralpha wciąga już od pierwszych stron i trudno się od niej oderwać. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i uważam, że bardzo udane. Jej styl pisania jest lekki, przez co lekturę czytało mi się szybko i przyjemnie. Jeżeli lubicie książki z motywem hate/love, zakazanym uczuciem i dużą różnicą wieku to ta książka na pewno Wam się spodoba. Znajdziecie tutaj także motyw zemsty oraz gorące sceny erotyczne. Ta lektura porusza trudny temat, jakim jest choroba, na którą nie ma leku, a także cierpienie osób, które straciły najbliższe osoby w wyniku tej choroby. Postać profesora Wagnera na początku strasznie mnie irytowała, jego zachowanie było bardzo aroganckie, jednak z czasem da się go polubić. Pierwszy raz czytałam romans medyczny, myślę że autorka miała bardzo ciekawy pomysł na tą powieść. Jeżeli lubicie takie klimaty to gorąco Wam polecam tą książkę. Na pewno nie będziecie się z nią nudzić, a ja z niecierpliwością czekam na kolejny tom tej serii.

• Od wydawnictwa
  • Chcę ebook