Krime Story

GM LABEL
2022-02-11
2022-02-11

Okładka książki Lepiej byś tam umarł Mamed Khalidov, Szczepan Twardoch
Lepiej byś tam... Mamed Khalidov, Szc...
Okładka książki Zbaw nas ode złego Lisa Collier Cool, Ralph Sarchie
Zbaw nas ode z... Lisa Collier Cool, ...
Okładka książki Masa o życiu świadka koronnego Artur Górski, Jarosław Sokołowski
Masa o życiu ś... Artur Górski, Jaros...

Bardzo dobre zakończenie 👍

Bardzo dobre zakończenie 👍

Mam mieszane uczucia:) historia ciekawa, wątki fajnie łączą się ze sobą, główny bohater mega wzbudził moją sympatię, ale... No właśnie. W niektórych momentach kiedy przydało by się coś dokładniej opisać akcja jest ucinana. Jak wciągają kreske to pięknie rozbudowany opis wręcz czytelnik to widzi, a jak przychodzi do grubej akcji to dwa zdania i koniec. Brakowało mi tutaj tego. Styl pisania autora prosty i zrozumiały. Fajnie, że pojawia sie on sam wspomniany, ogólnie liczę na kolejne pozycje od Kaliego, chętnie przeczytam.

Warta przeczytania.

Warta przeczytania.

Moja recenzja będzie trochę nieobiektywna, bo lubię twórczość Kaliego. Literacko jest tak sobie, ale klimat powieści mi odpowiada.

Książka jest bardzo cieniutka, ma niewiele ponad 200 stron ale zawarta w niej historia jest bardzo ciekawa i wciągająca. Początkowo nie mogłam się wczuć w styl pisania autora, ale po pewnym czasie wkręciłam się. Tak jak wspomniałam wyżej byłam niedawno na filmie na podstawie tej książki i nie rozumiem hejtu jaki spadł na tę książkę i film. Moim zdaniem nie zbyt dużo różnic pomiędzy nimi a dodatkowo oba były świetne i przypadły mi do gustu. Prosty tekst, świetny przekaz i książkq warta przeczytania.

Niespodziewanym się tak dobrej pozycji. Miałam nawet myśli, że jest to bardzo zbliżona i podobna treść do Milenium S. Larsson. Zwroty akcji, niebanalne sytuacje, powiązane wątki i to trzymanie w napięciu super!!! Mam nadzieje ze będzie jakaś druga część przygód bohatera!

Szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia o twórczości Kaliego ,więc nie mam się tu do czego odnieść muzycznie ,ale jak na pierwszą książkę uważam,że wyszło super ✌️
Książka dobra, dużo akcji,trzymała w napięciu,ciekawe wątki.trudne tematy,konkretne zakończenie.
Naprawdę nieźle :)

Naprawdę nieźle :)

Historia ciekawa, ale wykonanie średnie.... Dialogi czasami przypominały mi Trudne Sprawy. Dodatkowo jakoś nie podeszło mi wrzucanie samego siebie do książki.
Szału nie ma.

Szału nie ma.

Prosty tekst I miło się czyta, Uważam jednak, że była mocno przewidywalna I za to mały minus ;)

Książkę czytało się dobrze. Łatwy tekst do zrozumienia. Jak na pierwszą książkę tego rapera to naprawdę bardzo dobra książka. Warto przeczytać.

• 2016
  • 2016