Miłość, pieniądze i władza

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Powers of Attorney
Miłość, pieniądze, władza
agasta

Przed bramą swej wytwornej rezydencji w Bel Air zostaje zastrzelony James D'Arcy, miliarder, członek bogatej rodziny o dużych wpływach politycznych. Główni podejrzani o dokonanie tej zbrodni to: Sandra - młoda żona Jamesa - i jej kochanek, Tommy Bartholomew. Wizerunek ofiary ulega zmianie, gdy dochodzenie ujawnia skrywane przez rodzinę fakty. Ten szanowany, wpływowy biznesmen i polityk miał skłonności sadystyczne. Agresję wyładowywał przede wszystkim na żonie, ale również na bracie, najbliższym przyjacielu i swoich podwładnych. Okazuje się, że nie tylko Sandra i Tommy mieli powody, by pozbyć się D'Arcy'ego.

Mary | 2014-12-27
Przeczytana: grudzień 2014