Na zawsze. Razem

Okładka książki Na zawsze. Razem Sandi Lynn
Okładka książki Na zawsze. Razem
Sandi Lynn Wydawnictwo: Empik Go Cykl: Na zawsze (tom 3) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Na zawsze (tom 3)
New Adult
Forever Us
Empik Go
2022-04-11
2022-04-11
miłość romans los przyszłość małżeństwo rodzina dziecko wyzwania

Laurkowo ckliwa i trochę nudna. Piękna odrealniona bajka o idealnej parze i małżeństwie jak ze snu. Jako marzenie ok jako opowieść nic ciekawego. Można sobie darować.

Trzecia część jeszcze nudniejsza niż druga. Chyba kolejne sobie po prostu odpuszczę. Nic ciekawego się nie dzieje, dodatkowo cukierkowy nierealny mąż i do obrzydzenia słodka historia o miłości.

po 1. nadałam się nabrać,
po.2. dałam się zaskoczyć.

po 1. nadałam się nabrać,
po.2. dałam się zaskoczyć.

Wybitna może nie była, wzorowana na 50 twarzy Grey'a, ale lekko i przyjemnie się czytało

Po wszystkich turbulencjach losu, życie Ellery i Connora wraca do normy. "Na zawsze razem" to tom trzeci serii Na zawsze, stworzonej przez Sandi Lynn. Opinie o poprzednich częściach również możecie znaleźć na moim blogu.
W życiu naszych głównych bohaterów pojawia się ktoś nowy. Ktoś, na kogo bardzo czekali. Jest to Julia, owoc ogromnej miłości naszych bohaterów. To sprawia, że jak najszybciej chcą zapomnieć o swojej przeszłości i żyć czasem teraźniejszym. Jednak historia nie da się tak łatwo zapomnieć, a raczej sama o sobie ciągle przypomina. Connor nadal ma swoje sekrety, które usilnie próbuje chować przed Ellery, ona nie zostaje mu dłużna, też ma na koncie wiele przewinień, o których mężczyzna jej życia nie ma pojęcia. Co się stanie gdy wszystko wyjdzie na jaw? Podobało mi się również to, że autorka w pewnym momencie wprowadza do powieści tajemniczego wielbiciela naszej głównej bohaterki, jak się później okazuje, mężczyzna wcale nie taki tajemniczy. Jednak następny taki przypadek okazuje się ogromnym zagrożeniem życia kobiety. Cóż, z każdą kolejną częścią praktycznie nic się w ich życiu nie zmieniło. Można popaść w lekką monotonię, jednak takie małe wydarzenia dodają przyśpieszenia i ożywiają umysł czytelnika. Książka jako romans ma w sobie wiele miłości, namiętności, jak pisałam w pierwszej i drugiej części tej serii. Tak właśnie wyglądał związek Ellery i Connor'a więc jeśli nie jesteś sympatykiem tego typu lektury, to z całą pewnością nie jest to tytuł dla Ciebie. Aczkolwiek warto przeczytać, chociażby po to aby sprawdzić, co takiego jeszcze przygotowała dla czytelnika Sandi Lynn. Fabuła chwilami mocno naciągana co świadczy troszeczkę na niekorzyść tej historii. Kłótnie, które wywiązywały się pomiędzy małżonkami znikały tak szybko jak się pojawiały, czasem nawet bez używania słów. Czasem mnie to dziwiło, ale jak wiadomo w romansach jak i w powieściach fantastycznych wszystkie chwyty dozwolone.
Jak już wspomniałam, lubisz romanse i jesteś po lekturze poprzednich części? Zachęcam do zapoznania się i z tomem trzecim. Jeśli "Na zawsze" cię nie przekonało to i na tę pozycję szkoda czasu.

NO, no, no :-) Część 3 to wspaniała mieszanka wybuchowa :-) połączenie romansu z dramatem, są momenty zgrozy i tajemniczości ( komedii jak dla mnie też nie brakuje:-) można się trochę uśmiać czytając tę część )!! Bardzo spodobał mi się pomysł autorki z wprowadzeniem tajemniczego wielbiciela podczas imprezy wieczoru panieńskiego - to było super ale szczerze się wystraszyłam tego - dlatego kto chce wiedzieć o co chodzi warto przeczytać! :-),książka wtedy nabrała rozpędu, a potem też autorka zaskoczyła wprowadzeniem kolejnego tajemniczego wielbiciela- psychola nakręconego :-/ - to już takie miłe nie było ale zachęcało i wciągało do rozwiązania tej zagadki i dalszego zagłębiania się w czytanie :-).

Porwała moje serce i duszę:) Kurcze uwielbiam literaturę kobiecą i nie moglam sie doczekać czegoś nowego. Każda ksiazka jest inna ale watki podobne, tu niby wątek podobny a jeden element rozwala system;)

Dalsze losy Connora i Ellery, podobała mi się książka.

Dalsze losy Connora i Ellery, podobała mi się książka.

Ciąg dalszy opowieści o Ellie i Connorze Black. Są już małżeństwem i rodzicami małej Julii. Zmagają się z różnymi życiowymi problemami, które stają im na drodze, z ukrywanymi kłamstwami. Ot taka obyczajówka ze sporą ilością seksu, bo państwo Black lubią intensywne życie seksualne. Tym razem książka jest napisana z punktu widzenia obojga bohaterów, ale mam wrażenie, ze autorce brakło na nią pomysłu i niestety nie porywa.

Słodkie zakończenie Connora i Ellery. Trochę się nudziłam, ale z drugiej strony byłam przygotowana na właśnie taką trzecią część.

• 2015
  • Romans