Na zawsze. Razem

Wydawnictwo: Amber
Forever Us
9788324152032
giovanna

Ich miłość pokonała zły los. Ale czy na zawsze?

Connor i Ellery dali sobie miłość, odwagę i siłę do walki o wspólną przyszłość. Są razem, są małżeństwem i myślą, że teraz wszystko już będzie dobrze. Lecz ich szczęście i radość z upragnionego dziecka nie trwa długo. Connor i Ellery muszą znów stanąć przed trudnymi wyzwaniami i przezwyciężyć je, by ratować rodzinę...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Britta | 2014-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2014

Cudowna książka. Pełna ciepła i olbrzymiej miłości. Miłość dwoja ludzi jest głównym podłożem w tej książce. Nie jest to miłość harlekinowa, dużo tam pasji, gorących uniesień. Nie jest to też typowy erotyk. Pomimo tak głębokiego uczucia do drugiej osoby i tak pojawiają się konflikty, sprzeczki. Niestety jak w życiu. Nikt nie mówił, że życie jest łatwe. Książka obfituje w wydarzenia aczkolwiek nie sa one opisane tak, żeby wprawić na w niespokojny I nerwowy nastrój. Naprawdę dużo się dzieje ale można ksiazkę odłożyć na chwilę. Po cięzkich zdrowotnych przejściach Ellery tym razem poznajemy bohaterów w normalnym życiu małżeńskim. Przyjście na świat córeczki Ellery i Connora jeszcze bardziej pokazuje nam jak wielka jest potęga miłości. Pomimo upartości głównych bohaterów, pomimo różnych sensacyjnych wydarzeń wszystko co robią, każde z osobna,Ellery i Connor dla dobra i bezpieczeństwa drugiego doprowadza do frustracji I złości tego pierwszego. Nieważne co się stało jakie są konsekwencje...

Katarzyna | 2015-05-12
Przeczytana: 11 maja 2015

Dlaczego takie rzeczy dzieją się tylko w książkach?:(
Polecam!

Miss_Bovary | 2015-02-18
Przeczytana: 10 lutego 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Początkowo, po przeczytaniu kilku zapowiedzi, pomyślałam, że może być nudno, ale w końcu to Sandi Lynn, więc liczyłam na miłe rozczarowanie. Z czasem stwierdziłam, że książka jest jednak dosyć oryginalna, bo opowiada o życiu - zwykłym, codziennym, czasem kolorowym, czasem szarym, słodko-gorzkim.

Trzeci tom opowieści o Ellery i Connorze to właściwie wszystko, co dzieje się po słowach „...i żyli długo i szczęśliwie”.

Bohaterowie są małżeństwem, bardzo się kochają, mają dziecko – istna sielanka. Tyle tylko, że prawdziwe życie to nie bajka i na drodze do szczęścia zawsze stoją jakieś przeszkody.

Książka jest dosyć spokojna, nie ma w niej spektakularnych zwrotów akcji czy bardzo dramatycznych wydarzeń. Trochę ckliwa, trochę przewidywalna, ale też niezwykle romantyczna (i erotyczna).

To ciepła opowieść o codzienności, w której człowiek doświadcza ogromnego szczęścia (małżeńska miłość, rodzicielstwo, kariera zawodowa), ale niejednokrotnie wystawiany jest na ciężkie próby...

książek: 2085
bookish | 2015-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

chyba przestałam już rozumieć tę autorkę, jeśli chodzi o te części. jedyne co jest dobre, że tomy płynnie zapowiadają kolejny tom. sama nie wiem czego się spodziewałam, a co dostałam? masę kłótni, kiedy mieli wychodzi już na prostą. a do tego Connor na początku zachowywał się jaj nigdy w stosunku do Elley, dupek do kwadratu. tak mi było szkoda tego co się przytrafiło Dennemu. a na dodatek ten motyw tą Ashley, faktycznie trochę paranomal. i oczywiście Phil, który wziął sobie za celownik Ellery. ale były też momenty, które całkowicie rozbrajały. na przykład ich opieka na Julie, przez pierwszy rok, coś niesamowitego. w tej bezradności potrafi znaleźć złoty środek i co by oni zrobili bez Masona? bardzo mi się podobała końców książki, kiedy już Collin i Julie podrosły. kiedy Julie w wieku kilku latek zwróciła uwagę paniom, które gapiły się na jej tatusia. bezcenne, zachowała się dokładnie tak jak Ellery i jej przyjaciółka, a malutki Collin, boże taki słodki synuś mamusi.

Beata90 | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

NO, no, no :-) Część 3 to wspaniała mieszanka wybuchowa :-) połączenie romansu z dramatem, są momenty zgrozy i tajemniczości ( komedii jak dla mnie też nie brakuje:-) można się trochę uśmiać czytając tę część )!! Bardzo spodobał mi się pomysł autorki z wprowadzeniem tajemniczego wielbiciela podczas imprezy wieczoru panieńskiego - to było super ale szczerze się wystraszyłam tego - dlatego kto chce wiedzieć o co chodzi warto przeczytać! :-), książka wtedy nabrała rozpędu, a potem też autorka zaskoczyła wprowadzeniem kolejnego tajemniczego wielbiciela- psychola nakręconego :-/ - to już takie miłe nie było ale zachęcało i wciągało do rozwiązania tej zagadki i dalszego zagłębiania się w czytanie :-).

Katarzyna Katt | 2016-08-20

Po wszystkich turbulencjach losu, życie Ellery i Connora wraca do normy. "Na zawsze razem" to tom trzeci serii Na zawsze, stworzonej przez Sandi Lynn. Opinie o poprzednich częściach również możecie znaleźć na moim blogu.
W życiu naszych głównych bohaterów pojawia się ktoś nowy. Ktoś, na kogo bardzo czekali. Jest to Julia, owoc ogromnej miłości naszych bohaterów. To sprawia, że jak najszybciej chcą zapomnieć o swojej przeszłości i żyć czasem teraźniejszym. Jednak historia nie da się tak łatwo zapomnieć, a raczej sama o sobie ciągle przypomina. Connor nadal ma swoje sekrety, które usilnie próbuje chować przed Ellery, ona nie zostaje mu dłużna, też ma na koncie wiele przewinień, o których mężczyzna jej życia nie ma pojęcia. Co się stanie gdy wszystko wyjdzie na jaw? Podobało mi się również to, że autorka w pewnym momencie wprowadza do powieści tajemniczego wielbiciela naszej głównej bohaterki, jak się później okazuje, mężczyzna wcale nie taki tajemniczy. Jednak następny taki...

książek: 2085
bookish | 2015-03-30
Przeczytana: 30 marca 2015

Malwka1106 | 2015-11-24
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 24 listopada 2015

Matko muszę przeczytać jakiś kryminał, horror cokolwiek co nie jest tak przesłodzone i cukierkowe jak ta książka. Naprawdę czas odstawić romanse na jakiś czas. Może i było kilka ciekawych wątków, z chorobą Dannego, czy prześladowaniem Ellery ale nie wiedzieć czemu, jak tylko wątek się pojawiał to zaraz w magiczny sposób problem się rozwiązywał. No i dalej cud, miód, malina, nawet pokłócić się nie mogli bo zaraz się przepraszali i jedli sobie z dziobków. Fuj od nadmiaru słodyczy aż mdli.

Magdalena | 2015-02-03
Przeczytana: 01 lutego 2015

Zakończenie historii Connora i Ellery.
To bardzo romantyczna książka, opisuje problemy jakie musi pokonać para aby dobrze funkcjonować jako mąż i żona oraz jako rodzice.
Czasami ckliwa i przewidująca.
Jedna scena bardzo mnie wkurzyła i miałam już rzucić książkę, ale wyjaśniła się sytuacja i czytałam dalej. Chodzi mi o domniemaną zdradę Ellery.
Mimo wszystko polecam, zwłaszcza tym którzy czytali pozostałe książki.

klaraweritass | 2015-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2015

O Matko, co za horror! I to na własne życzenie...No nic, z trudem przebrnęłam przez tę książkę..a wynika to wyłącznie z mojej konsekwencji. Przeczytałam dwie części, to chciałam dokończyć miłosną sagę o Ellery i Connora...Niestety 3 część jest mocno naciągana. Tyle tkliwości i słodzenia nie znalazłabym nawet w cukierni ;)