Miłość po miłości

Okładka książki Miłość po miłości Sandi Lynn
Okładka książki Miłość po miłości
Sandi Lynn Wydawnictwo: Empik Go Cykl: Love (tom 1) Seria: Love literatura obyczajowa, romans
Love (tom 1)
Love
Love in Between
Empik Go
2022-04-06
2022-04-06
miłość wiara zdrada uczucia romans pasja rodzina

W dniu planowanego ślubu Lily przyłapuje narzeczonego i swoją siostrę, do tego uświadamia sobie, że jej matka już wcześniej wiedziała o ich romansie i nic jej nie powiedziała, choć sama była zdradzana i nie wiodła szczęśliwego życia. Wspierana przez dwie przyjaciółki, zrywa kontakty z rodziną i postanawia wyjechać, zacząć wszystko od nowa.
Gdy zostaje sąsiadką Sama i Luke'a, dużo się dzieje, jednak trudno zapomnieć o przeszłości, a rany nie chcą się szybko goić...
Książka ciekawa, pełna gorących scen i zabawnych sytuacji. Oprócz głównych bohaterów, jest tu kilka par z różnymi problemami.
Książka ukazuje, jak trudno zacząć wszystko od nowa, znowu otworzyć się na miłość (po zdradzie lub śmierci partnera),a także jaki wpływ mają rodzice na psychikę dzieci, (jak niektóre zachowania rodziców, ich życiowe priorytety oraz uzależnienia od seksu, alkoholu i narkotyków mogą unieszczęśliwić dzieci i wpłynąć na ich dorosłe życie). Do tego miłość do muzyki i fotografii, kwestia nieplanowanej ciąży, ryzyko utraty bliskiej osoby i szukanie wsparcia u terapeuty...
Troszkę niektóre kwestie przejaskrawione i momentami za szybkie przejścia z jednej skrajności w drugą, ale i tak z chęcią sięgnę po kolejną część. Polecam.

Gdy zostaje sąsiadką Sama i...

Na plus jest to, że w 3 h można przeczytać całość...A poza tym główni bohaterzy uprawiają seks 10 razy na dobę, po kłótni, w smutku itp i jest to tak niewiarygodne psychogicznie, że aż strach.Opisy sztampowe, miałam wrażenie, że autorka robiła " kopiuj-wklej" do każdej sytuacji intymnej.Ilość kocham cię sprawia, że można rzygać tęczą...Dla zdesperowanych i tych co lubią książkiwe porno.

Fajna książka, szybko się czyta.

Fajna książka, szybko się czyta.

Bardzo mi się podobała ta część, chociaż jest tutaj dużo smutku i kolejnych dramatów, ale są też momenty wesołe i wzruszające.

Lily i Luke to osoby po przejściach... Mają trudne sytuacje. On zamyka się na miłość, jej nie interesują mężczyźni... Jednakże rzeczywistość może okazać się trudniejsza, gdyż zrobią na sobie wrażenie. Jak potoczą się ich losy? Czy miłość się do nich uśmiechnie? Czy otworzą swoje serca? Polecam!

lekka, przyjemna lektura :)

lekka, przyjemna lektura :)

No jak to ona się nie cacka. Lubie jej książki, są takie "zboczone" :). Heh, chodzi o to, że potrafi opisać szczegółowo sceny intymne, dobrze jej to wychodzi, dodaje to takiej pikanterii, jednak w tej książce było jej trochę za wiele, juz miałam ochotę przewinąć kartki kiedy był temat zbliżania się. Ale wytrwałam, ogólnie tom 2 lepszy w czytaniu :)

Historia dwojga ludzi, którzy po wielu trudnych przeżyciach uczą się na nowo zaufać drugiej osobie, zbliżyć do niej i być razem. Opowieść ta jest łatwa do czytania, język jest prosty, a sama historia dość prosta, momentami zabawna i wzruszająca, ze sporą dawką scen seksu. Jest to książka, którą dobrze się czyta w zimne, jesienne wieczory.

Początek książki zapowiadał się trochę jak seria After, zbuntowany chłopak itp. Jednak szybko akcja i opis sytuacji / postaci nabrał swojego toku.

Bardzo sie zawiodlam czytajac ta ksiazke, mimo ze bardzo lubie Sandi Lynn to mialam wrazenie jakby to nie ona napisala "Miłość po miłości".
Poczatek ok, ona przed oltarzem odkryla, ze jej narzeczony zdradza ja z jej siostra i wyjezdzajac odciela sie od rodziny, on stracil w wypadku dziewczyne. Zostaja sasiadami, a potem para i to wszystko dzieje sie na poczatku ksiazki, a pozniej jest juz pokazana ich codziennosc i jest nudno.

• Romans
  • 2015