Nie mów mi, co mam robić

Tłumaczenie: Agnieszka Rewilak
Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 3)
Wydawnictwo: Pascal
Screwdrivered
erotyka, miłość
karollllllla

Viv jest programistką ale i niepoprawną romantyczką. Niespodziewany telefon z informacją o spadku – domu w Californii, zmienia jej życie. Przeprowadzka przynosi nowe znajomości -dwóch seksownych kandydatów na męża – kowboja Hanka i bibliotekarza Clarka. Każdy z nich rozpala Viv do czerwoności. Którego wybierze? Zabawna i pikantna powieść bestsellerowej autorki!

źródło opisu: http://www.empik.com/nie-mow-mi-co-mam-robic-clayt...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/nie-mow-mi-co-mam-robic-clayt...»

mooonia-1990 | 2019-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2019

Lekka i przyjemna. Naprawdę dobrze się czytało. Polecam !

Emilia | 2019-07-03

Tak jak druga część nie podobała mi się , tak ta zawładnęła mną . Nie chodzi nawet o zakończenie książki , ponieważ w pewnym momencie było wszystko jasne . Od pierwszych stron przyciąga bohaterka , wszystkie sytuacje takie życiowe ,a nie wystudiowane ( chociażby wygląd po kilku godzinach lotu).I to co lubię w książkach humor , uśmiałam się . Monolog ze sobą ? Też dobrze :Dm

Daria | 2019-05-14

Fajna, lekka, do przeczytania jednym tchem. Niebanalna fabuła, momentami zaskakująca. Polecam!

enia | 2019-04-24
Przeczytana: 22 kwietnia 2019

Wybuchowy duet. Zdecydowanie to określenie pasuje do nich najlepiej. Ułożony bibliotekarz i wytatuowana i zadziorna programistka? Tam musi iskrzyć. Jak zawsze z poczuciem humoru i dozą romantyzmu:) A plusem jest pojawienie się znanej nam już pary czyli Simon i Caroline a także Mimi i Ryan. Miłośnikom serii zdecydowanie polecam :)

CreAtiVe_mE | 2019-03-20

Przygoda? Nie trzeba dwa razy powtarzać.
Vivian Franklin, zawodowo programistka, duchowo artystka, pewnej nocy dostaje telefon z informacją o śmierci ciotki. Ta smutna wiadomość niesie jednak za sobą dobre wieści, jakimi jest spadek po zmarłej. Od tamtej pory życie Vivian to jeden wielki romans, a główną bohaterką powieści jest sama Viv. Dziewczyna przeprowadza się do nowego domu po drugiej stronie kraju i jak to zwykle bywa w takich opowieściach, na horyzoncie pojawia się dwóch panów, całkowicie się od siebie różniących. Kowboj Hank, który jest ucieleśnieniem męskości i seksapilu, oraz bibliotekarz Clark.... z łatami na łokciach w marynarce. Vivian od pierwszych chwil postawia sobie za cel uwiedzenie kowboja o ciele Adonisa, ale w pewnym momencie dostrzega, jak wiele ma do zaoferowania Clark. No i w końcu nasuwa się dobrze nam znane pytanie: kogo wybierze Vivian?

Nie jest to może arcydzieło, ale na pewno dobrze się czyta. Jest to moja ulubiona część z tej serii i chętnie do niej...

Kasia | 2019-03-19
Przeczytana: 2018 rok

Humor i pikanteria to dwie cechy, które kojarzą mi się z każdą powieścią Alice Clayton. Każdą z jej książek czyta się szybko, lekko i przyjemnie - co nie znaczy, że są banalne i nijakie jak pierwszy lepszy romans czy harlequin. Są napisane, jak ja to określam, takim życiowym językiem - żadnych głębszych analiz uczuciowych, ckliwego i cukierkowego romantyzmu, rozpaczania, gdy coś się nie uda - bohaterowie są pełni optymizmu, energiczni, zabawni, a przy tym zaradni. Dla mnie bomba!

Patrycja | 2019-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2019

Trzeci tom serii " Nie dajesz mi spać" tym razem przenosimy się do życia pięknej i niesfornej Vivian, dziewczyny, którą mieliśmy okazję poznać w drugiej części jako przyjaciółkę Simona z czasów szkolnych. Viv to z jednej strony buntownicza, a z drugiej artystyczna i romantyczna dusza, która czeka na swój happy end. Pomimo praktycznego życia, które prowadzi, gdy w środku nocy rozbrzmiewa telefon w którym nieznajomy mężczyzna informuje ją o pozostawionym spadku na wybrzeżu Kalifornii, Vivian nie czeka ani chwili i podejmuję decyzję o wyjeździe, mając nadzieję na przygodę życia.
Przed Viv rozpościera się nowa wizja życia jak z romansu, w którym główną rolę ma odgrywać ona i przystojny kowboj Hank. Jednak zanim szczęśliwe życie się rozpocznie czeka ją niestety wiele potyczek z remontem domu i chroniącym go bibliotekarzem Clarkiem.
Nocne, erotyczne sny okażą się dla uroczej Viv zbawieniem i przekleństwem, kim okaże się tajemniczy, nocny rycerz, który tak działa na zmysły kobiety, czy...

Crimelpoint | 2019-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2019

Naprawdę nie rozumiem dlaczego książki z tej serii są tak wysoko oceniane. Według mnie były one nudne i nijakie. Co więcej tak irytujących bohaterów chyba wcześniej nie spotkałam.

Viv jest strasznie niedojrzała. Wkurzała mnie tym ciągłym porównywaniem swojego życia do romansów.

Nawet trójkąt miłosny był nijaki. Miałam wrażenie, że jest wciśnięty na siłę. Książka ta to tak naprawdę opisy przebudowania domu. Nudna i nic więcej.

Anulka | 2018-04-23
Przeczytana: 22 kwietnia 2018

Główna bohaterka to romantyczka poszukująca swojego księcia.
On to silny, umięśniony i opalony kowboj.
I jest jeszcze on... mało atrakcyjny, nieciekawy, w brzydkich okularach i marynarce z łatami na łokciach, nudny bibliotekarz.
Ku komu by się rwało nasze serce? Wiadomo. I Viv wcale nas nie zawiedzie.
Książka fajna, lekka i dość zabawa, poprawia humor.

bootsy | 2018-03-23
Przeczytana: 23 marca 2018

Książka jest wspaniała. Najlepszym bohaterem, który mnie urzekł to Clark. Jest niesamowity. Bardzo dobrze, że autorka powoli budowala uczucie między Clarkiem a Vivian. Na początku tej historii myślałam, że jednak Hank będzie tym, który zawładnie sercem głównej bohaterki. Skryty, samotnik a na dodatek seksowny. Na szczęście okazało się inaczej i dlatego ta książka jest wspaniała