Pokój nadziei

Okładka książki Pokój nadziei Agnieszka Czerwińska
Okładka książki Pokój nadziei
Agnieszka Czerwińska Wydawnictwo: i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska Cykl: Trylogia Odrodzenia (tom 3) fantasy, science fiction
Trylogia Odrodzenia (tom 3)
i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska
2022-01-01
2022-01-01
kryminał horror przygoda fantastyka wampiry

Jak się okazuje wyjście z podziemi nie zwiastuje niczego dobrego. Zagrożenie nie mija a wręcz narasta. Przyjazne twarze stają się maskami kryjącymi pod spodem demony, a pod makabrycznymi maskami czają się przyjazne dusze! Trzecia część pozbawiona jest tak dużej dozy wampiryzmu, jaka była w poprzednich częściach, ale to sprawia że jest jeszcze ciekawsza i czyta się z zapartym tchem. Polecam z całego serca.

Zasługuję na 10

Zasługuję na 10

Ta część wciąga najbardziej i mówcie sobie co chcecie, ale wracam do niej po raz któryś z rzędu i nie mogę uwierzyć, że to koniec :D Uzależnieniem gwarantowane

Roxanne wraca do domu, w którym zastaje obcą kobietę, ale na szczęście szybko wracają Alexander i Libby. W pobliżu Roxanne cały czas krąży detektyw, który chce odkryć prawdę o jej porywaczu. Ona z kolei chce poznać prawdę o swoich narodzinach i pochodzeniu. To staje się dla niej najważniejsze. Roxanne cały czas też tęskni za Duncanem i chciałby do niego wrócić.

Roxanne, detektyw i dziennikarka dostają zaproszenie od Duncana. Roxanne oczywiście wszystkich ostrzega, że jak wejdą do podziemi to już w nich nie wyjdą, jednak wszyscy chcą tam iść i go złapać. Na miejscu okazuje się, że Duncan chce wszystkich zamordować łącznie z Roxanne, ale ta podejmuje ucieczkę i udaje jej się wydostać na powierzchnię z garstką ocalałych. Wszyscy są w szoku po tym co ujrzeli. Wokół Roxanne zaczynają ginąć ludzie, z którymi ona wcześniej rozmawiała o swoich narodzinach. Kobieta jest świadoma, że wampir po nią idzie.

Trzeci i ostatni tom cyklu. Wydaje mi się, że tutaj najwięcej się dzieje i odkrywamy wszystkie klocki tej układanki. Dowiadujemy się dlaczego Duncan chce ożenić się z Roxanne, co ukrywali jej rodzice przez całe życie i jak na to wszystko zapatrują się rody. Z całą serią spędziłam bardzo przyjemny czas. Można było dzięki niej przenieść się do innego bardziej fantastycznego świata i spędzić tam trochę czasu wraz z główną bohaterką.

Roxanne,...

Dziękuję po raz ostatni za polecenie trylogii, cieszę się, że istnieją booktoury ;) Trzecia część tej serii jest najlepsza, ale i tak znów mam niewiadomą, która może zostać nierozwiązana. Jeden minus za brak twardej oprawy ;)

Booktour 2024

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w booktorze. Trylogia odrodzenia to wspaniała przygoda dla fanów fantastyki. Dziękuję za piękną dedykację ;)

Booktour 2024

Booktour:
W ostatniej części trylogii dochodzi do kulminacji, połącznie prologów, akcji, epilogów i spotkania naszych bohaterów. Jest to część tak ciekawa i trzymająca w napięciu, że z chęcią zobaczyłabym inne książki autorki pisane takim stylem.

Booktour:

Mój cudowny patronat 😍❤️

Mój cudowny patronat 😍❤️

Jeśli chcesz zaznać trochę dreszczyku, przygody i poczuć się jak porwana Roxanne przed którą dopiero mają otworzyć się tajemne drzwi odrodzenia to..... to serdecznie polecam książkę.

Trzymająca w napięciu ostatnia część serii, momentami dość drastyczna w opisach, ale jaka końcówka!!!

• Book tour
  • Chcę przeczytać: serie i cykle

Dodaj cytat z książki Pokój nadziei