Salon rozpusty

Okładka książki Salon rozpusty Agnieszka Czerwińska
Okładka książki Salon rozpusty
Agnieszka Czerwińska Wydawnictwo: i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska Cykl: Trylogia Odrodzenia (tom 2) fantasy, science fiction
Trylogia Odrodzenia (tom 2)
i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska
2022-01-01
2022-01-01
kryminał horror przygoda fantastyka miłość wampiry

Okładka książki Franklin mały zapominalski Brenda Clark, Sharon Jennings
Franklin mały ... Brenda Clark, Sharo...
Okładka książki Drań, czyli moje życie z jamnikiem Zofia Stanecka, Marianna Sztyma
Drań, czyli mo... Zofia Stanecka, Mar...
Okładka książki Franklin wielkim odkrywcą Sean Jeffrey, Sharon Jennings, Mark Koren, Jelena Sisic
Franklin wielk... Sean Jeffrey, Sharo...

Hmmmm! Po pierwszym tomie byłem zaskoczony i zastanawiałem się co może jeszcze się wydarzyć w podziemiach? Otóż, tam może się wydarzyć chyba wszystko! Jeżeli pierwszy tom był dobry, to drugi jest bardzo dobry! Jak mało brakuje żeby stracić część naszego człowieczeństwa i jak niewiele brakuje żeby w każdym demonie odnaleźć ludzką twarz. Polecam!

Książka idealna dla osób, które przeżyły zdradę, można puścić wodzę wyobraźni

Książka idealna dla osób, które przeżyły zdradę, można puścić wodzę wyobraźni

Serio uzależnia ta seria, ale ta część to połączenie uzależnienia z niedosytem :)

Roxanne przebywa w podziemiach już kilka lat. Sama nie jest pewna ile dokładnie. Pomału zaczyna się przyzwyczajać do tego życia i już nie próbuje uciekać. Wraz z Duncanem i Camille poznaje podziemia. Po ataku wilkołaka już nie zapuszcza się nigdzie sama. Coraz mniej tęskni za poprzednim życiem. Duncan nawet przynosi jej akt zgonu, bo została uznana za zmarłą.

Nasze życie gna tak szybko, że nie zauważamy, jak przelatuje nam przez palce.

Duncan porywa córkę detektywa, który na niego poluje. Nie do końca to się podoba Roxanne i chciałaby żeby ją wypuścił. Duncan natomiast najpierw zostawia na jej ciele wiadomość ale w tylko sobie znanym języku. Ku wielkiemu zaskoczeniu Roxanne Duncan się jej oświadcza i ona się zgadza. Natomiast jak tylko Camille dowiaduje się co zaszło to chce ratować Roxanne z podziemi.

Drugi tom cyklu, w którym spotkamy naszych bohaterów po pięciu latach. Roxanne nadal przebywa w podziemiach i poznaje ich tajemnice. Duncan robi kolejne ze swoich eksperymentów. Roxanne zaczyna miewać dziwne wizje, a dodatkowo odkrywa dziwne pomieszczenia jakby odwzorowanie jej domu. Końcówka książki daje wielką zachętę na trzecią część, w której prawdopodobnie będą odkryte tajemnice jakie skrywa Duncan i ród z jakiego wywodzi się Roxanne.

Nasze...

Znów dziękuję za polecenie książki, druga część jest znacznie ciekawsza i pozostawia czytelnika w niedosycie ;) Tutaj też jeden minus, książka powinna byc też dostępna w twardej oprawie ;)

Booktour 2024

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w booktorze. Trylogia odrodzenia to wspaniała przygoda dla fanów fantastyki. Dziękuję za piękną dedykację ;)

Booktour 2024

Booktour:
Konsekwentnie autorka wita nas zmaganiami detektywa Galvina, który podjął trop Kolekcjonera ludzi, lecz szybko wraca w pierwszym rozdziale do naszej ofiary Roxanne, która z biegiem lat stała się częścią świata do którego Duncan ją porwał i zmusił do życia.

Booktour:

Mój cudowny patronat 😍❤️

Mój cudowny patronat 😍❤️

Jeśli chcesz zaznać trochę dreszczyku, przygody i poczuć się jak porwana Roxanne przed którą dopiero mają otworzyć się tajemne drzwi odrodzenia to..... to serdecznie polecam książkę.

Dużo dzieje się w tej części :)

Dużo dzieje się w tej części :)

• Book tour
  • Chcę przeczytać: serie i cykle

Dodaj cytat z książki Salon rozpusty