Przygody kota Psota - Skrzynka dziadka Thomasa

Okładka książki Przygody kota Psota - Skrzynka dziadka Thomasa Agnieszka Czerwińska
Okładka książki Przygody kota Psota - Skrzynka dziadka Thomasa
Agnieszka Czerwińska Wydawnictwo: i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Skrzynka dziadka Thomasa
i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska
2022-12-22
2022-12-22
24 min.
bajka bajkadladzieci kot opowiadanie przygoda narzędzia bajkowo zwierzaki radość czytam uczęsię pomoc book dzieci dladzieci

Wykonanie książek jest bardzo ładne, choć chciałabym zobaczyć wersje Psota w jednej dużej książce ;)

Booktour 2024

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w booktorze po raz kolejny. Dziękuję za piękną dedykację ;) A historie o kocie Psocie to cudowny czas, który chce się powtórzyć już za chwilę ;)

Booktour 2024

Druga część przygód o kocie, który właśnie zadomawia się w nowym domu. Historia żartobliwie uczy, że lepiej nie zostawiać męża samego w domu ;p

Od dawna mam ochotę ją przeczytać 😍

Ma piękną okładkę 😍

Ma piękną okładkę 😍

Kotek Psotek to baśniach, magii i niesamowitych przygodach 😍

Kotek Psotek to baśniach, magii i niesamowitych przygodach 😍

Ta książka to świetna historia o kotku dla dzieci.

Ta książka to świetna historia o kotku dla dzieci.

Nie zdradzając fabuły tej części, powiem tylko, że jest dowcipna i pouczająca.
Historie o kotach należą do tej kategorii po które czytelnik sięga z przyjemnością.

Nie zdradzając fabuły tej części, powiem tylko, że jest dowcipna i pouczająca.

• Współpraca recenzencka

Dodaj cytat z książki Przygody kota Psota - Skrzynka dziadka Thomasa