Franklin i superbohater

Wydawnictwo: Debit
Franklin and the hero
Franklin, zwierzątka, dla dzieci
GORMITI

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

Reniek | 2015-03-15
Przeczytana: 07 lutego 2015

Kolejne opowiadanie o Franklinie, kolejne trafione.

ejotek | 2013-09-24
Przeczytana: 22 września 2013

Franklin wraz ze ślimakiem pasjonują się Dangurem - superkangurem, wielkim bohaterem. Chcą być tak silni, szybcy i odważni jak on. Myślą, że tylko w taki sposób można stać się dla innych bohaterami. Jednak kiedy wybrali się do księgarni pana czapli na spotkanie z Dangurem, spotkała ich przygoda, która uświadomiła im coś zupełnie innego. Wystarczy, że pomożemy komuś w potrzebie a już stajemy się wielkimi bohaterami. Tak właśnie stało się tym razem, ponieważ pani piżmak zgubiła klucze od domu w zaspach śnieżnych i nie mogła ich odnaleźć. Dzielni przyjaciele pomogli starszej, zmarzniętej pani dostać się do domu, mimo że wiedzieli, iż spóżnią się na spotkanie z Dangurem.
Jednak niesiona przez nich pomoc zaowocowała tym, że później to im ktoś pomógł i superbohater zaczekał na nich w księgarni.
To kolejna książeczka o przygodach Franklina, która może malucha sporo nauczyć. Wystarczy wytłumaczyć dziecku, na podstawie tej historii, czym jest przyjaźń, pomoc i bycie bohaterem

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

kaneko | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016