Rodzina Black. Christmas edition

2021-11-15
2021-11-15
48 min.
Jolanta Sad Seria Black romans literatura obyczajowa

Okładka książki Lets fall in love Justyna Dziura, Patty Goodman, P.D. Hutton, Marta Kaczmarczyk, Anett Lievre, Emily May, Adriana Rak, Jolanta Sad, Darcy Trigovise
Lets fall in love Justyna Dziura, Pat...

#986 - Rodzina Black. Christmas edition - Jolanta Sad - Wydawnictwo WasPos
#136/52/2022

Książka ma 48 stron. Swoją premierę miała dnia 15.11.2021 roku.

Jest ona podzielona na trzy części, a w każdej z nich inna bohaterka z rodziny Black, opowiada o swoim świątecznym czasie i prezencie.

Książka jest pełna pikanteriii i fantazyjnych scen erotycznych. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie spędziłam z nią czas.

Przeczytałam już tom 1, 2 i 3 tej serii - Zmiana, Blac or White, oraz Blast. Teraz czekam na tom 4 - Ballada.

#986 - Rodzina Black. Christmas edition - Jolanta Sad - Wydawnictwo WasPos
#136/52/2022

Książka ma 48 stron. Swoją premierę miała dnia 15.11.2021 roku.

Książka podzielona jest na 3 części.
Wracamy w niej do Naszych bohaterów i ich codziennego życia.
Anna jest bardzo sceptycznie nastawiona do świąt.Tęskni także za swoim mężem, który za dużo pracuje.Chciałaby spędzić chociaż parę chwil sam na sam z Nico. Czy im się uda?
Veronica to tradycjonalistka. Uwielbia święta i przygotowuje się do nich z pełną parą. Victor natomiast szykuje dla ukochanej i córki mega niespodziankę.
Sophie jest szczęśliwa, że ma u boku kochającego męża i liczną rodzinę.
W ich domu panuje chaos oraz radość.
W książce nie zabraknie namiętności, pożądania, miłości i humoru.
Trochę szkoda, że historia jest bardzo króciutka.
Mogłabym ją czytać godzinami.
Już nie mogę się doczekać 4 części o przygodach Karen.
Coś czuję, że będzie moc.
Jeśli macie Legimi,znacie i lubicie braci Black oraz ich ukochane to polecam Wam to opowiadanie z całego serca ❤
Pamiętajcie, że jest to tylko moja skromna opinia.

Książka podzielona jest na 3 części.
Wracamy w niej do Naszych bohaterów i ich codziennego życia.

Krótkie opowiadanie "Rodzina Black chirstmas edition" napisane przez @jolanta_sad dostępne na @czytamzlegimi wprowadza nas w mini klimat świąteczny u Anny , Veroniki i Sophie, głównych kobiet w rodzinie Black. Nutka świątecznej magii, pikanterii w fantazji seksualnych naszych bohaterek oraz spełniona marzenia dzięki magicznemu czasu przed świętami Bożego Narodzenia. Każda z bohaterek o czymś marzy i pragnie aby te marzenia się spełniły i tak też się staje. Przygotowania do świąt wiążą się ze spełnionymi marzeniami.

W tych krótkich opowiadaniach wracamy do rodziny Black. Możemy znów zobaczyć co u Anny i Nicolasa, Veronici i Victora a także Sophie i Artura.
Takie małe dopełnienie całości, szkoda że takie krótkie.

Takie małe dopełnienie całości, szkoda że takie krótkie.

Sympatyczna historia, pełna ciepła <3

Sympatyczna historia, pełna ciepła <3