Blast

Okładka książki Blast Jolanta Sad
Okładka książki Blast
Jolanta Sad Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Black or White (tom 3) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Black or White (tom 3)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-06-15
2021-06-15
Romans Literatura polska

Czy jeżeli raz stracimy zaufanie do mężczyzn to znajdzie się ktoś kto pomoże nam je odzyskać? Czy balangowicz może być dobrym materiałem na stałego partnera?Czy dwa silne charaktery mogą stworzyć trwały i szczęśliwy związek?

Postać Victora bardzo mnie intrygowała podczas czytania poprzednich książek z serii i szczerze mówiąc pokochałam jego historię od samego początku. Czytając wcześniejsze tomy cały czas myślałam, że autorka robi świetną robotę,ale okazało się,że to był tylko super początek dla rewelacyjnych(to jest zbyt słabe słowo) kolejnych części. Uwielbiam styl pisania Jolanty,jest tak lekki i przyjemny,że książkę pochłania się w momencie i mało tego od razu chce się więcej😁Cała seria to lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów romansów i erotyków. Polecam 💙💙💙

Viktor w poprzednich częściach był opisany jako kobieciarz. Tutaj dowiadujemy się o nim więcej i pokazuje nam siebie jako osobę która pragnie miłości prawdziwej i jedynej , wcześniej trafiał na kobiety które chciały jego pieniędzy . Trafia na Victorie która ma dziecko, na początku nie wie o tym i przez to dochodzi do nieporozumień bo Viki nie chce być znowu skrzywdzona. Vikror się nie poddaje i w końcu są razem . Czyta się szybko , wciąga i są emocje . Polecam , jak dla mnie super.

Oh Victor, takiego mężczyznę spotkać marzenie. Wszystko było jak najbardziej na miejscu, jego zachowanie wobec kobiety, która mu zawróciła w głowie, jego zachowanie wobec tego,że ma dziecko i nie uciekł i najważniejsze pokazał sprawcy gdzie raki zimują. A Ona cóż sama bym chroniła swoje dziecko tak jak ona.

Historia Veronici i Victora czyta się za jednym zamachem, nie da się od niej oderwać. Chociaż czytałam na Wattpadzie to i tak musiałam przeczytać po wydaniu. Polecam.

"Blast" to trzeci tom serii Black autorstwa Jolanty Sad. Zapewniam was, że nie tylko okładka czaruje, bo to, co w tej części przygotowała autorka, przeszło moje wszelkie oczekiwania!

Veronica bardzo szybko musiała dorosnąć, gdy okazało się, że po zdradzie jej chłopaka, spodziewa się dziecka. Samotnie wychowującej swoją córkę dziewczynie, trudno przychodzi otwieranie się na nowe znajomości i ponowne zdobycie zaufania do mężczyzn. Gdy Veronica po raz pierwszy spotyka Victora Black'a, z miejsca bierze go za podrywacza, który chce tylko wykorzystać jej przyjaciółkę. Z kolei na mężczyźnie kobieta od razu robi wrażenie i wywołuje w nim dziwne uczucie, którego nie potrafi określić. Krótko potem okazuje się jednak, że ich drogi tak szybko się nie rozejdą, jakby chciała tego Veronica.

Uwielbiam bohaterów "Blastu", jak i ten tom, który okazał się być moim faworytem! Chemia między Veronicą a Victorem jest nie z tej ziemi, a ich kreacja wykonana jest po mistrzowsku. Również postaciom drugoplanowym niczego nie brakuje i każda z nich ma własny charakter. Bardzo polubiłam Emily - przyjaciółkę Veronici, od której biło ciepło i sympatia. Jak przy dwóch poprzednich tomach tej serii przez książkę się płynie i pochłania na raz! Akcja ma wartkie tempo i nie sposób się nudzić. Oprócz gamy emocji, które towarzyszyły mi podczas czytania, również w tej powieści znajdziecie humor. Przynajmniej mnie niektóre sceny rozbawiły, bo co dobrego może wyjść z połączenia dziewczyny, która usilnie odpycha adoratora, oraz mężczyzny, który nie jest przyzwyczajony do porażki i musi się nieźle nagimnastykować, by chociażby odwieźć Veronicę do domu.

Jestem wielką fanką motywu hate/love w romansach! Zawsze to mieszanka wybuchowa, a rozrywka zapewniona! Bardzo polecam Wam "Blast", ale tylko jeśli przeczytaliście pozostałe dwa tomy serii Black!

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszej książki z serii "Black" „Ballada”, a dziś przychodzę do Was z opinią trzeciego tomu, który mam nadzieję Wam również przypadnie do gustu i pozwoli zauroczyć się w tej serii.
Veronica już dawno przekonała się, że zaufanie to coś na co rzadko może sobie pozwolić. Gdy w jej życiu pojawia się Victor, który nie ustaje w staraniach, aby zdobyć kobietę, ta walczy ze sobą mimo olbrzymiego przyciągania jakie między nimi występuje. Czy wysiłki Viktora pójdą na marne?
Autorka po raz kolejny funduje nam lekturę pełną emocji. Dwie poharatane duszę, które próbują na nowo odnaleźć się w świecie, fundującym im sporo przykrych doświadczeń. Oboje bohaterowie mają swoje doświadczenia, które ukształtowały ich na swój sposób. Zarówno Veronica jak i Viktor, przywdziewają maski pewnych siebie osób, lecz pod nimi skrywają pełno blizn, potrzebę miłości i bliskości. Czy będą im one dane?
Historia tych bohaterów podobała mi się jeszcze bardziej niż historia Anny i Nicolasa. Victor nie boi się stanąć w obronie tych których kocha, choć życie nie raz dało mu w kość. Z bawidamka, mężczyzny szukającego jedynie zabawy, pragnie stać się mężczyzną godnym miłości, której jak się okazuje brakuje mu wśród imprez i kobiet na jedną noc. Veronica, ma za sobą sporo przykrych doświadczeń, boi się ran, które może jej zafundować Victor, a musi się troszczyć nie tylko o siebie. Relacja bohaterów bardzo mi się podobała. Pragnienie drugiej osoby, pożądanie jakie czują wobec siebie jest niemal odczuwalne dzięki czemu książkę czyta się z lekkim rumieńcem. Sceny napisane są ze smakiem, nie znajdziemy tu wulgarność, ale czyste emocje. Widzimy jak uczucie między bohaterami staje się coraz silniejsze, jednak oboje pochodzą z dwóch różnych światów, bogactwo nie zawsze dają to czego się oczekuje od życia a czasami może być przeszkodą. Jednak czy nie jest ona do pokonania?
Polecam Wam tę historię, mimo niepewności jaką odczuwamy, gdy zastanawiamy się jak potoczą się losy bohaterów. Książka z pewnością ukoi Wasze nerwy w tych trudnych czasach. Przede mną już ostatni tom – ciekawość aż zżera od środka więc nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za lekturę.

Dzisiaj przychodzę do was z opinią książki, która trochę czekała na swoją kolej. "Blast. W zgiełku uczuć" @jolanta_sad to już 3 część z serii Black, a już nie długo odbędzie się premiera kolejnego tomu 😍 ja czekam 😍

Veronica przekonała się, że łatwo stracić zaufanie, dlatego teraz stała się bardzo ostrożna i nieufna. Jest kobietą po przejściach, dlatego zamknęła się w swoim świecie i oprócz bliskich jej osób, nie dopuszcza do siebie już nikogo więcej. Nie chcę poraz kolejny poczuć się zdradzona.
Pewnego dnia na jej drodze staje Victor, mężczyzna o którym stara się nie myśleć, jednak nie do końca jej to wychodzi.
Victor jest przystojnym mężczyzną, który zawsze dostaje to czego chce, a tym razem pragnie Veroniki. Czy Victor zbliży się do kobiety?

Seria Black bardzo przypadła mi do gustu, za każdym razem gdy sięgam po kolejną część jestem ciekawa jaką historię dostaniemy tym razem. "Blast. W zgiełku uczuć" jest historią napisaną bardzo prostym językiem, a lekkie pióro autorki sprawia, że książkę pochłania się w kilka godzin. Tym razem dostajemy historię drugiego z braci czyli Victora i Veroniki. Pochodzą oni z dwóch różnych światów. On jest bogaty, natomiast ona musi jakoś radzić sobie w życiu. Między bohaterami od samego początku czuć chemię i pożądanie. Ich relacja rozwija się powoli i stopniowo. Jeśli chodzi o zakończenie, to jest trochę przewidywalne, ale mimo wszystko autorka zapewniła nam sporą dawkę emocji w trakcie czytania.

"Blast. W zgiełku uczuć" to historia o zaufaniu, przyjaźni i miłości. Jeśli lubicie takie historie to polecam sięgnąć po serię Black.

Współpraca z @waspos

Wyczekiwany przeze mnie trzeci tom serii Black od Pani Jolanty. Dwa poprzednie tomy połknęłam błyskawicznie. Tym razem poznajemy historię Victoria, który w poprzednich częściach był lekkoduchem, lubiącym się zabawić kobieciarzem. Nic go nie interesowało oprócz zabawy. Zawsze dostawał to co chciał. Podoba mi się to że poznajemy go od drugiej strony. To że opisane jest jak ważna jest rodzina, jak ważne jest wspieranie się w każdym momencie czy jest on dobry czy zły. Moim zdaniem do kompletu serii, brakuje części o siostrze, jej przeżyciach, problemach. Co ją skłoniło do takiego postępowania i do takiego rozwiązywania problemów, a raczej ich nie rozwiązywania tylko ich zapijania alkoholem. Mam nadzieję, iż autorka pokusi się o taką książkę by pięknie zamknąć serie Black w czterech tomach 😊

Veronica bardzo szybko musiała się przekonać, że nie można wszystkim ludziom ufać w 100%. Po wydarzeniach jakie przeżyła już wie, że musi być bardziej ostrożna, w przeciwnym razie kolejny raz zostanie skrzywdzona.
Dziewczyna jest bardzo zamknięta w swoim świecie i ciężko jest jej wyjść poza strefę komfortu, bojąc się, że kolejny raz zostanie okrutnie zdradzona.

Victor Black jest meżczyzną, o którym marzy niejedna kobieta. Victor ten fakt często wykorzystuje, aby się zabawić bez zobowiązań. Jednak kiedy pewnej nocy pod klubem spotyka Veronicę jego życie i stosunek do płci przeciwnej diametralnie się zmienia.
Mężczyzna postanawia za wszelką cenę zbliżyć się do Veronicy i nie raz będzie musiał się przekonać co to znaczy ponieść sromotną porażkę.

Czy uda mu się przebić mur jaki zbudowała wokół siebie Veronica? Czy dziewczyna wpuści do swojego życia starszego Black’a?
Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie trzecim tomie serii Black.

Za sobą mam wszystkie części tej serii, jednak to właśnie „Blast” skradł moje serce. Uwielbiam tę część, i chociaż dwie poprzednie nie były złe to jednak mam wrażenie, że ta część bije je o głowę. Główna bohaterka po naprawdę ciężkich przeżyciach została wykreowana w genialny sposób. Kobieta nie da sobie wejść na głowę i na każdym kroku pokazuje swoją niezależność. Z kolei Victor? Jego przemiana z kobieciarza w mężczyznę, który dla ukochanej jest zrobić wszystko jest fenomenalna. Całość historii oceniam bardzo pozytywnie ❤️ Dla mnie 10/10 ❤️

Życzę autorce dalszych sukcesów 😘

Victor...

Jolanta Sad " Blast "

" Do tej pory czuła jego zniewalający zapach ,choć od ich spotkania minęły dwa dni .
Zdawało się ,że Viktor doskonale wiedział czego ona chce .
Czy to w ogóle możliwe ?.
Czy jest możliwym,że czytał z niej jak z otwartej książki ,podczas gdy ona tak skrzętnie prubowala ukryć uczacia ?
Nie mogła okazać słabości .

Trzeci tom książki Jolanty Sad
Blast
Victor to pewny siebie mężczyzna.
Do tego bardzo przystojny.
Do tej pory korzystał z życia jak się tylko dało.
Żył chwilą i doszedł do momentu w którym nikt nie bierze go na poważnie.
Kazdy uważa jego słowa za puste i nie ma do niego żadnych skrupułów.
Tym bardziej kobiety.
Juz chyba każda w okolicy uważa go za babiarza.
Jednak mężczyźnie znudziły się  już przelotne związki i brak ustatkowania.
Poznaje kobietę ale nie o nią rozgrywa się cała akcja.
Veronica, czyli przyjaciółka nowego obiektu zainteresowania naszego bohatera jest bardzo źle do niego nastawiona.
To jednak ma swoje podłoże.
W życiu wielu mężczyzn ją zraniło i wszystkich mierzy jedną miarą.
Tak samo jest w tym przypadku.
Podczas odbierania przyjaciółki od Victora kobieta traktuję go bardzo z góry i nie chce wierzyć w zadne jego obietnice zmiany.
Może i jest w tym troche racji ponieważ on znowu zmienia wizję.
Tym razem chce zdobyć ją.
Ale czy to mu się uda?
Musze wspomnieć ze dziewczyna jest nie do zdarcia jeśli chodzi o poglądy.
Do tego jej przyjaciolka jest w nim zakochana.
Czy uda mu się i tym razem zdobyć to czego tak bardzo chce?

Jeżeli chodzi o moje zdanie ,to kochani przepadłam w tych trzech tomach ❤️
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na czwarty tom ,a wam polecam pióro Jolanty

Jolanta Sad " Blast "

Zdawało się ,że Viktor doskonale wiedział czego ona chce .
Czy to w ogóle możliwe ?.
Nie mogła okazać słabości .

Trzeci tom książki Jolanty Sad...

• Przeczytane 2021
  • Romans