Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy

Okładka książki Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy Agnieszka Niedziałek
Okładka książki Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy
Agnieszka Niedziałek Wydawnictwo: Buchmann poradniki
poradniki
Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy
Buchmann
2021-10-27
2021-10-27
włosy

Bardzo przystępnie napisana książka, cała podstawowa wiedza w jednej książce. Przez graficzna oprawę bardzo szybko się ją czyta. Moja książka była wypożyczona z biblioteki jednak uważam, że ze względu na infomracje z tyłu warto jest mieć swój osobisty egzemplarz. Jeśli ktoś już interesował się pielęgnacja włosów nie zainteresuje go ta pozycja.

Ciekawy zbiór informacji o pielęgnacji włosów. Książka raczej dla osób początkujących, którzy potrzebują wszystkich informacji zebranych w jednym miejscu. Dla reszty - wszystko spokojnie można znaleźć w Internecie.

Bardzo treściwa książka. Kompendium wiedzy o włosach, chociaż nie do wszystkich informacji mam pewność, że są prawdziwe to całkiem przyjemnie się je czytało

Dzięki tej książce zaczęłam świadomą pielęgnację wlosow 😊

Dzięki tej książce zaczęłam świadomą pielęgnację wlosow 😊

Świetny poradnik. Wszystko przystępnie wytłumaczone dla zaczynających świadomą pielęgnację włosów.

Przeczytałam jako przypomnienie tego czego się dowiedziałam z grupy na facebooku Włosing :) Fajna pigułka najważniejszych włosowych zagadnień, niezbyt skomplikowana, po prostu trzeba przyjrzeć się swoim włosom i usłyszeć ich głos.

Metod pielęgnacji włosów czy samych kosmetyków jest wiele, ale które są tymi najlepszymi? Agnieszka Niedziałek rozwiewa wszystkie nasze wątpliwości i prowadzi jak za rękę przez kolejne etapy pielęgnacji, zwracając również naszą uwagę na składy i rodzaje produktów.
W tej książce znajdzie się coś dla każdego. Dla początkujących i zaawansowanych we włosingu.

Myślę, że w swoim gatunku (poradników urodowych) zasługuje na tyle gwiazdek. Wydanie jest wspaniałe, piękne opracowanie graficzne, czytelne i jasne rysunki, miło jest po prostu się z tą książką zapoznawać. Solidna dawka wiedzy poparta nauką, podana z bardzo przyjaznym, niefanatycznym podejściem - najważniejsze jest nasze samopoczucie i nie ma sensu składać go na ołtarzu perfekcyjnych włosów. Tak że wiedza jest, teraz sprawdzę, czy przyniesie ona efekty w działaniu :) Polecam.

Ta książką to must have jeśli chcesz polepszyć stan swoich włosów. Chciałam ją ocenić dopiero po efektach jakie osiągnę i rzeczywiście to o czym pisze autorka w moim przypadku się sprawdziły. Jeśli chodzi o samą książkę to jest przemyślana, podzielona w ten sposób, że nie trzeba czytać jej całej wystarczy tylko ten rozdział, który nas interesuje.

Fajna, konkretna książka dotycząca dbania o włosy
Kto chce szybkich porad i będzie czytał tylko wyrywkowo - też znajdzie w niej to, czego szuka
Ale polecam czytać "od deski do deski", bo dobrze porządkuje wszystkie metody, tajne skróty włosomaniaczek i inne sprawy.
Przy okazji, obala mnóstwo mitów związanych z dbaniem o tę część naszego owłosienia :)

Plus za ściągawki ze składami i krótkie podsumowania, które przydają się idealnie podczas zakupu akcesoriów czy szamponów i odżywek

Kupiłabym ponownie

Fajna, konkretna książka dotycząca dbania o włosy

Plus za ściągawki ze...

• Poradniki
  • Poradnik

Agnieszka Niedziałek Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy Zobacz więcej