O wesołej Ludwiczce

Seria: Kolekcja Jubileuszowa
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
espeja

Inne wydania

"Była sobie wesoła, bardzo wesoła Ludwiczka. Jak się myła to śpiewała. Jak szła, to podskakiwała. A jak spała, to się uśmiechała przez sen i wtedy na policzka robiły jej się dwa ładne, zabawne dołeczki. Nie płakał nawet wtedy, gdy miał a wziąć lekarstwo albo kiedy stłukła sobie kolano..." Tak się zaczynają przygody Wesołej Ludwiczki, a dalszy ich ciąg można poznać czytając książkę Anny...

Tak się zaczynają przygody Wesołej Ludwiczki, a dalszy ich ciąg można poznać czytając książkę Anny Świrszczyńskiej pt. "O wesołej Ludwiczce".

Książniczka | 2016-02-16

To niezwykle sympatyczna historyjka dla młodszych dzieci - nieskomplikowana, ale pełna uroku i niezwykłego optymizmu. Ludwiczka jest pogodna, wesoła, brakuje jej tylko równie zadowolonego z życia przyjaciela... Wymarzyła sobie piernikowego króla - w poszukiwaniach towarzyszą jej zwierzątka, które spotyka po drodze, a nawet - strach na wróble.

Dodatkowym plusem są piękne i bardzo kolorowe ilustracje Janiny Krzemińskiej.

zosia_bm | 2014-02-02

Pierwsza książka, która pamiętam. Dostałam od chrzestnego pod choinkę. Czytałam ją wielokrotnie. wnosiła wiele radości w moje dziecięce życie.Najbardziej sczytana książka w mojej biblioteczce.

Doracy | 2016-05-14
Karolina | 2014-04-06